Kim Kardashian bën 6000 selfie brenda javës

Intervista - - MUZIKE -

Brenda vetëm një jave që Kim ndodhej me pushime në Meksikë, mësohet se ajo ka shkrepur 6.000 selfie! Kim Kardashian ka një durim të tepruar kur vjen fjala tek selfiet! Në fakt fotot e shumta që ajo poston në rrjetet sociale, thuajse të gjitha duken perfekte, ndaj dhe bën pafund foto.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.