Enca quan fans mikun e saj gazetar

Intervista - - JAVA VIP -

asgjë nuk i ka penguar Big Bastën dhe Vesa Lumën të vazhdojnë projektet muzikore edhe pas lindjes së Lianit. Që në shtatorin e një viti më parë, kur dy këngëtarët kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre, kanë pasur një vit të mbarë jo vetëm në jetën personale, por edhe në muzikë. Big Basta nuk ka ndalur së punuari këngë për veten dhe për kolegë të tjerë, por edhe Vesa po ashtu, edhe pse gjatë kësaj kohe ka qenë e përkushtuar ndaj Lianit. Kështu, sot në mbrëmje, Big Basta dhe Vesa kanë sjellë prodhimin e tyre të ri së bashku. ‘Inna Di Dance’ është bashkëpunimi i fundit i çiftit dhe Mr. Rez, një këngë ritmike e cila me siguri do të pritet shumë mirë nga fansat e këngëtarëve. jetë apo jo të dielën në tribunën e stadiumit “Elbasan Arena”, për ta ndjekur në derbin Partizani-Tirana, Hoxha ka shtuar: “Sigurisht që do jetë! Ajo ka qenë edhe në ndeshje me më pak vlerë; në një sfidë si kjo e derbit do jetë patjetër. Ajo është tifozja ime më e zjarrtë”,- ka thënë ai për “Ëake Up”. Ky është çifti më i ri i shoubizit shqiptar. Burime të afërta pranë çiftit tregojnë për “Top Channel” se ata janë në një marrëdhënie dhe bashkëjetojnë prej më pak se një viti.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.