Çiljeta dhe Albani, bëjnë publike lidhjen

Intervista - - JAVA VIP -

Ka qenë reagimi i parë dhe komenti i parë i Jennifer Aniston, e cila flet për lajmin e një dite më parë ku u zbulua se Angeline Jolie ka paraqitur kërkesën për divorc nga Brad Pitt.Ky i fundit u nda nga Aniston në vitin 2005, me të cilën Pit ka qenë i martuar për 5 vjet, për t’u lidhur me Angeline Jolie.Miq të afërt të Aniston, thotë se ajo e ka komentuar këtë ngjarje si një “karma”. (fjalë e kulturës hindu, që do të thotë sipas këtij besimi, veprimet që dikush ka bërë në jetë të shkuara përcaktojnë të ardhmen).47vjeçarja ka pranuar se në një farë mënyre ndihet mirë pas ndarjes së ish-bashkëshortit nga Jolie, shkruan revista prestigjoze “Elle”

Duket se më në fund historia e dashurisë së portierit të Partizanit, Alban Hoxha me këngëtaren Çiljeta Xhilaga është bërë publike.

Ka qenë vetë këngëtarja e cila përmes një komenti në foton e Hoxhës i ka shprehur atij dashurinë, duke konfirmuar kështu zërat që qarkullojnë prej kohësh. “Dashuri ime”,-i shkruan Çili futbollistit. Pas këtyre komenteve, ku Çiljeta i drejtohej Albanit me fjalët “Dashuria ime”, sot ka folur edhe Albani. Në një intervistë për programin e mëngjesit në “Top Channel”, sapo është përmendur emri i këngëtares, Albani ka nisur të qeshë. “Më pëlqejnë shumë këngët e Çiljetës”,- ka thënë ai. I pyetur nga Eno Popi dhe Isli Islami nëse Çiljeta do të

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.