Bëhuni pjesë e rubrikës sonë të pyetje - përgjigjeve në Facebookun e gazetës Intervista!

Intervista - - PYETJE PËRGJIGJE PËR GJITHÇKA -

- Si ti mbrojmë sytë nga sforcimi? Gledisa

- Mos u sforco mi, e thjeshtë fare. Adi

- Ehuuu, unë thashë ca ke mi Gledisa, sytë do bëjnë punën e vetë. Lenci

- Maturante je ti Gledisa, se me dukesh shumë e stresuar. - Shplaji me test enësh. Gridi - A më qafsh, ndonjë pyetje tjetër nuk kishe? Mirsa

- Cili është bukurisë? Melisa

çelësi i

- Melisa, ty të duket vetja e bukur? Na e thuaj ti pra. Lulebora

- Pi ujë shumë, paske nevojë. Egi

- Ujë dhe diell, edhe të jesh njëcikë e bukur vetë. Andi

- Shiko nga qielli edhe bëhesh e bukur. Igli

- Ja të flas pak me dikë e të them. Griselda.

- Si ta luftojmë ankthin? Dana

- Bjeri në dajak. Edi - Sa të fillojnë të dridhen duart, fillo kërce. Flavia

- Ku ka gjë që na merr përsiëpr ne të puna e ankthit o goc. Ledi

- Sa më larg dhunës, të këqijave, po si tja bëjmë se?! Gleida

- Ze të dashur o Dana, aty është gjithë halli.

- Çfarë ndikimi na sjell

natën drita e celularit në tru? Anxhela - Të heq trurin Anxhela. Egi - Pse kemi tru akoma ne?? Linda

- Sa tru që paske mi Anxhela, që mendon deri tek celulari. Gridi

- Rri në diell se është më mirë Anxhi. Flavia

- Si të bëjmë një gjumë të qetë? Gridi

- Numëro delet para se të flesh. Lenci - Mos fli fare, je rahat. Ada - Po je I stresuar, aha, ska gjumë të qetë. Lili

- Po sikur të them që për shqiptarët ska më gjuëm të qetë, do ma besoje Gridi? Edi

- Futi një dush dhe je top. Ela.

- Unë përvete dëgjoj muzikë të qetë. Eglantina.

- Gridi, zgjidh një dyshek të butë. Është zgjidhje. Anduena.

- Një pulë e gjysmë për një ditë e gjysmë e bën një vezë e gjysmë. Për nëntë ditë nënte pula, sa vezë bëjnë? Gerta

- O Gerta je zgjuar mirë sot apo merre me lëng? Adi

- Ca thua mi Gerta, he na e jep përgjigjen ti njëherë? Flavia

- Mendje brilante në trup brilant Gerta, apo nuk vlen kështu për ty?

- Sa bukur , pyt Va l i Korleonen ai i di këto punë. Gëzimi.

Duke pasur parasysh zgjedhjen e gjithkujt në botë, kë do ta kishit ftuar si mysafir për darkë? Linda - Ledri Vulën. Ada - Marina Sharapova. Gridi - Nard Ndokën. Flavia - Linda Morinën. Gëzimi - Brad Pitin, meqë u nda nga nusja. Andi

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.