Më tërheq babai i të fejuarit...

Intervista - - PYETJE PËRGJIGJE PËR GJITHÇKA -

Përshëndetje, jam një vajzë nga Tirana. Kam një problem, por ju lutem mos më gjykoni. Unë jam e fejuar, e dua shumë të fejuarin por kam edhe një tërheqje për babain e të fejuarit. Sa herë shkoj në shtëpinë e tij, ai vjen afër kur më takon ose kur bëjmë ndonje shaka dhe mban një aromë që, Zot më fal, por dua ta përqafoj fort. Jam në dilemë nëse duhet ta vazhdoj fejesën apo jo, sepse më pas mund të bëhet më e vështire situata?! Anonim

Mblidh mëndjen se po shkatërron jetën me duart e tua. Kot thua që e do të fejuarin. Dashuria vërtet nuk ka dyshime. Jeta

Ore ç’bëhet kshu u prish dynjaja, s’ka më goca të mira. DoriLer të fejuarin, merr babën. Moj gocë, të ka lën truni moj, mos shiko babën, po djalin, thjesht vetëm hiq shikimin dhe duaje të fejuarin se është gjynah, torrollake Rajmonda

Xhenis Bicja Tani, edhe lidhje te fshehte kam pershtypjen se eshte e veshtire te krijosh me babain e tij sepse fundja je e fejuara e djalit te tij.

Keshtu qe nqs e do djalin dhe sheh nje te ardhme me te, vazhdo lidhjen dhe perpiqu ti qendrosh larg babait te tij.

E kan pasur mire njerzit qe thonin botes po i vjen fundi ,se kan pasur per fund qe sjell natyra por njerzia Zhaneta Ajsel

Mund edhe ta perqafosh por kur të jenë të gjithë në shtëpi. Dritan Sulo

Kujdes, se po e moren vesh komshinjtë, do blejnë të gjithë të njëjtin parfum dhe do kesh shumë punë pastaj. Donald Ko

Keni logjik a skeni, shikoni çfarë shkruani moj cupë. Helena Helena

Paske ik për lesh Verbues

Ndërroji parfumin, me një aromë të keqe... Bardhi Dielli

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.