Përshëndetje miq! Nëradhëtëparë,jufalënderojmëpër miqësinëqënakeniofruardheqëne,nga anajonë,juajapimpakursim,por…një miqësinukmundtëketëkuptimpa Facebook-un.Ndajpërtëqenësamëafër njëri-tjetrit,përtëkomunikuarmëmirëeme shpejtmeredaksinë,nejuftojmëtëbëheni

Intervista - - POSTA -

Pas shumë përpjekjesh, shpresoj akoma të gjej personin e duhur. Jam Stelina me banim prej shumë vitesh në Tiranë dhe origjinë nga jugu, shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim, beqare nga pretendimet. Jam e interesuar vetëm për një lidhje serioze me një person që të jetë simpatik, me trup të rregullt, me arsim të larte, i sinqertë, korrekt,familjar,larg duhanit,alkoolit dhe bixhozit, i respektueshëm dhe i përkushtuar ndaj meje, mosha 45-52 vjec (kuptohet këto cilësi i kam dhe vetë, asnjëherë s’do kërkoja nga tjetri ato që s’i kam vetë).I interesuari të lërë numër telefoni vetëm në gazetë, për sqarime më të hollësishme ia lëmë takimit.Stelina.

Pershendetje le numrin vetem per bisedë Elisa

Jam nga Tirana 19 vjeçe, jam shumë sexy dhe bjonde. Dua nje djal te jetë emigrant vetem jasht shtetit te jetë në gjendje te mirë ekonomike te jetë dhe i pashem sic jam dhe vet. Kush i plotëson këto kushte të më lërë nr. e telefo

Kerkoj shoqeri me nje zoteri nga Durresi ose nga Tirana, unë jam 54 vjeç nga fshatrat e Tiranes, jam familjare. Zoteria te jetë nga Durrësi ose Tirana. Me lini nje numer per t’u njohur.

Pershendetje Intervista. “Jam nje zonje 65 vjece, banoj ne Durres, e kuptoj se nuk jetohet vetem prandaj kerkoj nje zoteri ne moshen time per bashkejetesë. Ju lutem me telefononi ne kete nr. 0685661804 !

Pershendetje, jam Ela nga qyteti i Elbasanit, jam 38 vjec me shkollë te lartë. Kerkoj per lidhje serioze një emigrant në Francë, SHBA ose Angli. Personi te jetë deri ne moshen 41 vjec. 0695224728

Do ti thoja zotërisë së arsimuar larg alkoolit, duhanit dhe veseve të këqija. Nëse mundeni lini numrin në gazetë. Me respekt 44 vjecarja, beqare simpatike.

Jam 17 vjec, femër e bukur, serioze ,kerkoj te njihem me nje djalë te bukur dhe serioz ne perendim per lidhje serioze.

Pas shume perpjekjesh shpresoj akoma te gjej personin e duhur. Jam Stelina me banim prej shume vitesh ne Tirane dhe origjine nga jugu, shume e rregullt dhe e kompletuar ne c’do drejtim,beqare nga pretendimet. Jam e interesuar vetem per nje lidhje serioze me nje person qe te jete: simpatik, me trup te rregullt,me arsim te larte,i sinqerte, korrekt, familjar, larg duhanit, alkoolit dhe bixhozit dhe i perkushtuar ndaj meje, mosha 45-52 vjec (kuptohet keto cilesi i kam dhe vet,asnjehere s’do kerkoja nga tjetri ato qe si kam vet). Të interesuarit të lenë numrin e telefonit vetem ne gazete. Per sqarime me te hollesishme ja leme takimit. Stelina.

Kerkoj te njihem me nie beurre shqiptar per lidhje serioze te moshes 47 deri 53. Perparësi kanë kosovaret edhe burrat e Kukesit apo rrethines. Une jam kosovare tel +387644128616

Jam nje zonje e interesuar, nese ekziston nje njeri i kompletuar ne cdo drejtim. Edhe nese i ka vdekur gruaja mundesisht pa femije e pranoj.

Jam nje zonje, interesohem per te lidhur jeten me nje njeri qe te jete i rregullt ne cdo drejtim, I arsimuar, i sinqerte dhe punëtor. Nga mosha 47-52 vjec, qe mund ti kete vdekur gruaja, mundesisht pa femije. Nese ka ndonje njeri qe i pershtatet kësaj kerkese. Jam shume e rregullt ne cdo drejtim. Mira.

Pershendetje, jam nje vajzë nga veriu, 40 vjeçe, e fesë katolike, kerkoj nje person per lidhje serjoze që te pershtatet moshes sime dhe te jetë i fesë katolike. Te jetë njeri larg cdo vesi te keq.Te interesuarit të lënë nr në gazetë.

Jam Duana nga Durrësi 49 vjece, e divorcuar, pa fëmijë, e rregullt pa komplekse, dëshiroj të lidhem me një person të moshës 49-50 vjec, të jetë i divorcuar pa fëmijë , i rregullt pa komplekse për lidhje serioze. I interesuari të më lerë numrin në gazetë.

Jam Lola nga Tirana, e kompletuar ne cdo drejtim me ekonomi te mirë jam shumë e mbajtur. Dëshiroj një lidhje serioze me nje zotri ku te mbizoteroj pozitivja te jet

simpatik mbi 50 vjec. Faleminderit. Kte dua ju lutem ma gjeni numrin te Lola kam dhe skype adresa eshte shpetim najdo3 Ju faliminderit.

Jam një zonjë nga Vlora 48 vjeç me ekonomi te mirë jam shumë e mbajtur. Dëshiroj një lidhje serioze me nje zotri ku te mbizoteroj pozitivja te jet simpatik mbi 50 vjec. Faleminderit.

Do kisha deshir te njihesha me nje djal Shqiptar po qe te rrij ne angli. Dua martes dhe jo kalim kohe

Jam e paraqitshme, jam esmere , flokët e gjata te zeza j,am e gjat 1.67 trupin mesatar s’jam e shendosh.

Jam nga Durrësi 50 vjeç , beqare për arsye pretendimesh. Dëshiroj të njoh nje zotëri deri në moshën 54 veç.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.