Shkënda Dubova, vjen ndryshe me “Ti me mu”

Intervista - - JAVA VIP -

ashtu, yllit të muzikës pop, i janë shfaqur disa njolla në trup dhe ajo ka anuluar koncertet e turit botëror “Revival” për t’u mjekuar.

Edhe profili i saj në Instagram është i qetë prej disa javësh (fotoja e fundit e publikuar daton në gusht), por në muajin e fundit, Gomez ka vazhduar të mbajë kontakte në rrjetet sociale, transmeton Shqip.

Nuk është hera e parë që Selena thyen një rekord: disa kohë më parë, pak orë pas “mësymjes” së një fotoje të fushatës së re të “Coca Cola”-s, 20-vjeçarja ka qenë e para që mori 4 milionë “pëlqime”.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.