Armand Sadiku, lumturon tifozët!

Intervista - - JAVA VIP -

Familja Kardashian ka zbarkuar në Paris për javën e modës Pranverë/Verë 2017, ku eklipsoi disi modelet në pasarelë.Femrat e famshme të familjes së famshme të spektakleve rozë në Shtetet e Bashkuara, u ulën në radhën e parë, ku mes tyre, si gjithmonë, ajo që tërhoqi vëmendjen më shumë ishte Kim. 35-vjeçarja ka rritur nivelin e vetëbesimit që prej lindjes së fëmijës së dytë të saj dhe rikthimit në format e veta ideale. Ajo u shfaq me një fustan-rrjetë të veshur, ndërsa poshtë kishte zgjedhur një veshje uniforme ngjyrë mishi, që turbulloi jo vetëm të pranishmit në sallë, por edhe aparatët fotografikë.Duke e njohur Kim dhe guximin që ajo ka në daljet në publik, shumë menduan se ishte shfaqur thuajse lakuriq, por ishte një iluzion që u qartësua ngadalë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.