Instagrami ka një “mbretëreshë” të re

Intervista - - JAVA VIP -

Këngëtarja dhe aktorja amerikane, ka qenë e para që ka thyer “murin” e 100 milionë ndjekësve.

Në vend të dytë të renditjes, është mikesha e saj, Taylor Suift, e cila ka ndaluar “vetëm” në 91.4 milionë fansa, e ndjekur në distancë nga Beyonce (85.3 milionë).

Në vend të katërt nuk kishte si të mungonte Kim Kardashian, e cila pavarësisht nga fotot seksi, ka qëndruar jashtë podit së bashku me 83.6 milionë ndjekës.

Aktualisht, e fejuara e Justin Bieber, ka zgjedhur të qëndrojë larg projektorëve për t’u shëruar nga depresioni. Po

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.