Jam martuar dy herë deri tani...

Intervista - - PYETJE PËRGJIGJE PËR GJITHÇKA -

Unë jam Ajla dhe jam 21 vjeçe. Mund të duket e pabesueshme por jam martuar dy herë deri tani. U dashurova me një djalë dhe u fejuam, u martuam dhe ikëm në Itali. Atje u bë i padurueshëm, as punonte asgjë, mes sherresh u ndamë. Ika në Gjermani dhe atje njoha një djalë nga Lezha, u lidhëm dhe pas disa kohësh u martuam dhe e njëjta gjë edhe me këtë. Si mendoni, kam unë ndonjë problem apo është më rëndë se kaq?

Problemi je ti, që nuk ju fute shkollës me kokë por burrave. Je shumë e re, ke jetën para, gjej një punë, mëso ndonjë zanat, përqëndrohu tek vetja jote jo tek meshkujt se ata aty janë, nuk ikin askund.

Hahahhaha u pa puna kshu si po shkoke ti do u martoke nja shtat herë deri 25 vjeçe

Jemi qe jemi i fusim edhe një të martume bashkë se qekemi njëlloj dhe unë jam martu katër herë për 5 vjet

Mand Mand Ela Elion Majlinda Nasufi

S’të iku mosha o goce pastaj po vajte nga njëri tek tjetri normal ty të bie faji megjithatë ke kohë, do gjesh e ndonjë të tretë.

Kur të vjen e keqja hapi derën....nuk ke faj ti por fati kështu luan me disa njerëz ....dhe s’mund ta kundërshtojmë

Jo mi goce ske problem ti, por meshkujt këtë duan, të rrin pak me një pastaj direkt nisin sherrin se duan ndarje ti mjaft paske insistuar.

Ardi Max Mason Elkida Feto Armela Mela Ben

Motra qënke martuar e re, më vjen keq që të paska ecur kaq keq, vazhdo merru me shkollën ose ndonjë punë, siguro një të ardhme të mirë se ke kohë mjaft për burrë. Gjithë të mirat. Mos puno ti..të punojë ai, mos e mëso mashkullin me rehati. S’ta ka fajin njëri që ti gjënke veç mashkull të tipit Garfield.

Provo përsëri e treta e vërteta ....

Bujar Hasani Sokoli Satelite Silvana Baça Klodi Balla Lorena Preza Try Mario

Jo, kanë ata me ty.xaxaxaxaxax

Më fal se po ta them, por qënke pak sa k***

Shiko veten se mbase nuk ke nevoj për burrë.

Provo përsëri, nuk i dihet fatit!

Turi Fishta Bujar Ibrushi

Mos u mërzit e treta e vërteta. Duket se problemin e ke ti. U martoke me kë të del para.

Lori

Hajde se paske kohë plot lali!

Eri

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.