Noizy, pro legalizimit të kanabisit

Intervista - - JAVA VIP -

Reperi Noizy me anë të një videoje të postuar në treguar se është pro legalizimit të lëndëve narkotike si kanabisi në vendin tonë.Bëhet fjalë për një video komike të këngës “Legalize It”, e cila është një bashkëpunim i Nicola Fasano, Miami Rockets, Mohombit dhe Noizyt.Mesa duket, kanabisi është bërë “shkak” që Noizy të bashkëpunojë me një emër të njohur në tregun ndërkombëtar si Mohombi.

Në një periudhë, ku debati për legalizimin e lëndëve narkotike zhvillohet në çdo tavolinë, reperi ka vendosur ta tregojë qëndrimin e tij me anë të një kënge

Eni Çobani vlerësohet me

Eni Çobani është vlerësuar nga producenti - nimenti më i madh humanitar në vend “Shpresë për Shqipërinë” për kontributin e dhënë gjatë koncertit humanitar të datës 8 Maj 2016, e cila u mbajt në kuadër të ditës botërore të fëmijëve te prekur me Talasemi. Ky event tashmë është bërë i njohur falë këngëtarit të si kulturë të përvitshme ,duke arritur të sensibilizojë burime të sigurta nga drejtuesit thuhet se këtë vit ajo do të vijë në të gjitha qarqet e Shqipërisë duke e bërë e saj dhe për këtë vit, vjen edhe nga Juistja e famshme dhe shumë e dashur për publikun shqiptarë të cilën e shikojmë me shumë ëndje ne programin E DIELA - ja e nderuar “ENI ÇOBANI” . Ajo është shprehur në rjëtët sociale kështu: “ bardhe dhe shpirtmire qe mendon gjithmone per ve mendon si te jap nga vetja dhe te ndihmojme shqiptaret Enin do ta kene gjithmone ne krah si mbeshtetje

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.