URIME E MESAZHE

Intervista - - NJOFTIME -

Përshëndetje, quhem Teuta. Jam simpatike, pa probleme, e lirë, familjare dhe e rregullt. Kam shtëpin time në qytetin ku banoj. Dua një lidhje serioze me një burrë që ti përshtate mesazhit tim. Të jetë i arsimuar dhe ti përkasi moshë është numri im i telefonit

Përshëndetje “Gazeta ë zonjë ërkoj të njihem me një zotëri nga mosha ë moshë ër lidhje sekrete Të ket shtëpi për takim dhe jo hotele, të ket makinë dhe të jet intelektual. Të interesuarit të lën numrin në gazetë se i telefonoj vetë

nga Durrësi. Kërkoj një lidhje serioze me një zotëri jetë njeri serioz, puntor, dhe pa vese. Se e tillë jam dhe unë, e rregullt dhe familjare. Pres përgjigje në

Pershendetje! Duke ju uruar mbrëmje të këndshme po vendos të shkruaj edhe unë. Arsyeja thjesht nuk kam kohë të shpenzoj me djemtë moshatar që lidhen për të kaluar kohë - himisht dua dikë serioz. Preferoj ato që jetojnë jashtë

Pershendetje jam nje me dokumenta gr.. gje qe me lehteson levizjen dhe qendrimin e lire brenda vendeve te BE.kerkoj te njof nje cun per lidhje serioze .kerkoj te njof nje person qe te jete i sjellShem,serioz, larg veseve dhe te stabilizuar ekonomikesht sikurse jam dhe vete.Do te preferoja te njihja dike qe jeton jashte shqiperise por - teresuar tme lej numer tel per komunikim ne viber.

Më quajnë Fisnike, banoj në Tiranë. Kam cilësi shumë të mira që i duhen një femre. Nuk kam njeri në ngarkim. Kërkoj një njeri që i përshtatet mesazhit tim. Të jetë katolik ose ortodoks dhe mosha është i interesuar të lër numrin në gazetë. Me respekt Fisnikja

vjeçe, dua të njoh një djalë që jeton në Angli, deri në punëtor larg cdo vesi te keq per lidhje serioze. Të interesuarit të kontaktojnë.

Përshëndetje! Nuk është e rastit që njeriu gjen kurajon për të gjetur një njeri në këtë mënyrë, duke parë si oportunitet këtë formë, por duke qënë e pa- mundur një mënyrë tjetër vendosa të shkruaj këtu, Jam një vajzë nga qyteti i Shkodrës, beqare me ësi e vlera humane, e kulturuar, elegante, normale,e sjellshme. Jam e interesuar vetëm për njohje serioze martesore me një djalë deri në beqar, mysliman, qytetar i ë, jo i ardhur, i sjellshem,me etikë qytetare,i arsimuar, i paraqitshëm, jo i shëndoshë, larg veseve të keqija si alkooli, duhani, bixhozi, me pune dhe ekonomi të mirë, jo i divorcuar dhe mbi të gjitha njeri i përkushtuar për familje dhe që bën çdo gjë për një grua, pra njeri i ndershëm dhe serioz, jo aventurier rrugësh, por për gjëra serioze në familje. Personat e interesuar të lënë adresë e-mail,dhe jo nr tel. Ato të banojnë në Tiranë, Durrës, Francë, Usa. Perëndim.Faleminderit!

Unë jam Tefta nga Kruja, simpatike, pa probleme, e mbajtur dhe me arsim të mesëm. Ekonominë e kam të mirë. Jam familjare dhe shumë e rregullt në çdo drejtim. Në qytetin ku unë banoj kam dhe shtëpinë time. Pretendoj një lidhje serioze me një person cilësor që ti përshtatet mesazhit tim. Të jetë i arsimuar dhe ti për Ky është edhe numri im i telefonit për ata që janë të

Më quajnë Fisnike, banoj në Tiranë. Kam cilësi shumë të mira që i duhen një femre. Nuk kam njeri në ngarkim. Kërkoj një njeri që i përshtatet mesazhit tim. Të jetë katolik ose ortodoks dhe mosha - teresuar të lër numrin në gazetë. Me respekt Fisnikja

vjeçe, dua të njoh një djalë që jeton në Angli, deri në punëtor larg cdo vesi te keq per lidhje serioze. Të interesuarit qe duan lidhje serioze te lene nr. e cel. ne gazete vetem per seriozisht. Faleminderit.

je i interesuar për një femër myslimane për lidhje serioze martesore. Unë kërkoj një familje të sinqertë, besnike, jam myslimane, jam e arsimuar, kam nivel të lartë dhe edukatë familjare. Ju mirëpres të më shkruani në gazetë. Faleminderit.

- patike dhe inteligjente. Kërkoj një djalë të jetë i edukuar, serioz, simpatik, jashtë ose në Tiranë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Përshëndetje jam një va beqare për arsye pretendimesh. Jam vajzë e rregullt e sinqertë, e vleresoj shumë familjen, por s’po gjej njeri që të më përshtatet, pasi nuk është e lehtë të vendosesh për gjithë jetën. Kërkoj një djalë për lidhje serioze, të jetë larg çdo vesi të keq, të dijë të respektojë familjen, të jetë i paraqitshëm, i krishterë, deri në jetonte në Tiranë edhe po të jetë i divorcuar apo i ve s’ka problem. Por të mos ketë patur fëmijë, dhe pa probleme. Të interesuarit të prezantohen në gazetë dhe të lënë numër telefoni. Faleminderit.

Dua të njoh një zotëri që të më ndihmojë nga gjëndja ekonomike, ose të më gjeje ndonjë punë. vetëm. Nëqoftëse dikush është i interesuar të lërë numër telefoni.

Jam një zonjë e divor të lërë numër telefoni në gazetë.

- re, qytetare nga Shkodra, me vlera si në paraqitje dhe në karakter, jam e interesuar vetëm për njohje serioze (martesore) me një djalë - ar me punë dhe ekonomi të mirë dhe larg veseve të këqija, i paraqitshëm me gjatësi, tip sportiv, pa njeri në ngarkim, një njeri që i përkushtohet familjes dhe të bëjë gjithçka për një grua, pra një njeri serioz dhe vetëm për të krijuar familje të shëndoshë. Të jetë me origjinë nga Durrësi, Tirana, Shkodra ose edhe në Usa, Francë. - cuarit, aventurierët. Kush është i interesuar vetem, të lërë vetëm adrese emaili për komunikim, jo numër telefoni. Faleminderit.

me arsim të lartë, me cilesi të mira e karakter. Do doja të njihja një njeri të me cilësi të mira dhe me - suari të lërë numër telefoni në gazetë.

Përshëndetje jam nje zonjë nga Fieri, emri im - tuar me fëmijë. Jeta për mua është e vështirë kur ai që ke në krah nuk të mbështet po vetëm luan kumar. E keqja të bën të kërkosh më të mirën sidomos kur ke femijë. Do doja dike të më respektojë, të më ndihmojë nga ana finaciare dhe të kemi nje lidhje të mirë të kuptueshme e afatgjatë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit. Faleminderit per mirëkuptimin.

vjeçe nga Tirana, dua të njoh një femër po nga Tirana, lezbike pasi dhe une jam lezbike. Të jetë një femër e sinqertë pasi një miqësi mbi gënjeshtra nuk shkon larg. Jam e gjatë - tuale do më pëlqente më në gazetë. Me respekt Ana.

Përshëndetje, jam një të njoh një djalë jashtë Shqipërisë serioze për lërë numër telefoni në gazetë.

Jam një vajzë, kam qenë e martuar, kam dy fëmijë, Jam e ndarë nga burri po të njoh një djalë nga mosha - va dhe për më tepër ju lë këtë adresë skype erza.

Jam shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim, beqare nga pretendimet. Jam e interesuar vetem për një lidhje serioze me një person që të jetë, simpatik, me trup të rregullt, me arsim të lartë, i sinqertë, korrekt, familjar, larg duhanit, alkolit dhe bixhozit, i respektueshëm dhe i përkushtuar ndaj interesuari të lërë numër telefoni vetëm në gazetë. Për sqarime më të hollësishme ia lëmë takimit.

Për datëlindjen tënde, desha të të dhuroja diçka të veçantë, të këndshme, fantastike, por nuk m’u duk e përshtatshme të mbyllesha brenda një pakoje dhuratë. Shpirt, të dua shumë Zemra ime Valdrin.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.