Ë

Intervista - - SPEKTAKËL -

shtëhtë moderatored t në emisionin “Fan Zone” në SuperSport, në platformën Digitalb por tashmë edhe pjesë e një prej spektakleve më të ndjekur në Tv Klan, “Dance with me”. Bora Zemani, gjen kohë për të bërë gjithçka që e plotëson dhe i jep doza energjie pozitive në jetën e saj, përveç djalit të saj Arborit, që të për të është plotësimi më i bukur i jetës së saj.

Fabjola Kuburi:- Bora, si të duket stërvitja dhe pjesëmarrja në “Dance with me”? Bëre rezistencë apo e pranove me të parën propozimin që të erdhi nga Grabocka?

Bora Zemani:- Në fakt, nuk u mendova gjatë. Bëra një llogari të shpejtë dhe më doli që shumë gjëra janë pozitive me pjesëmarrjen në këtë shoë. Është spektakli më i ndjekur i çdo të hëne dhe publiciteti për ne që marrim pjesë aty, është shumë i madh.

- Të tha ndonjë nga kolegët mos ta pranoje këtë ftesë?

- Jo, përkundrazi. Mbështetjen e kam patur nga të gjithë kolegët e mi. Madje, më ndjekin çdo javë dhe bëjnë tifo për mua.(Buzëqesh)

- Si ka rezultuar pjesëmarrja në “Dance with me”?Mendon se vërtetove që di, apo që nuk di të kërcesh?

nuk do doja kurrë të isha një balerinë profesioniste sepse është profesion shumë i vështirë, aq më tepër të isha aq e duruar sa balerinët e Albi Nako Dance, për të na mësuar ne amatorëve. Megjithatë, mendoj se për aq sa e dua kërcimin në jetë, mundem t’a bëj.

- Aty je për t’u zbavitur apo e

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.