Shes apartament

Intervista - - POSTA -

Njoftime Shqipëria

Përshëndetje, jam Megi 20 vjeç, kërkoj një djalë emigrant në Zvicër, të jetë i gjatë dhe simpatik. Mosha ti përkasi të 30-ave. Kush është i interesuar të më lër numrin e telefonit. Ju mirëpres.

Jam një femër beqare , me arsim të lartë, simpatike , e rregullt nga të gjitha drejtimet, me kulturë , me gjatësi 1 e 60 cm , jetoj në Tiranë dhe jam në kërkim të një partneri për lidhje serioze dhe për familje. Personi të jetë në moshën mbi 50 vjeç , pa vese , me arsim të lartë, simpatik , me kulturë, me gjatësi mbi 1 e 70, me status beqar. Kush i plotëson këto kritere te lërë numrin e celularit në gazetë.

Jam një zonjë e vetmuar nga Tirana, dua të njihem me një njeri që jeton jashtë ose është i huaj.

Mosha të jetë rreth të 60-tave.

Pas shumë përpjekjesh shpresoj akoma të gjej personin e duhur. Jam nga Stelina me banim prej shumë vitesh në Tiranë por me origjinë nga jugu, jam shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetëm për një lidhje serioze me një person që të jetë: simpatik, me trup të rregullt, me arsim të lartë, i sinqertë, korrekt, familjar, larg duhanit, alkolit dhe bixhozit, i respektueshëm dhe i përkushtuar ndaj meje, mosha të jetë 45-52 vjeç (kuptohet këto cilësi i kam edhe vetë ,asnjëhere s`do kërkoja nga tjetri ato që si kam vetë). I interesuari të lër numër telefoni vetëm në gazetë. Për sqarime më të hollësishme ja lëm takimit. Stelina.

Përshëndetje, jam Teuta nga Elbasani, prej 3 vitesh unë jetoj vetëm pasi bashkëshorti im vdiq nga një sëmundje e rëndë. Unë jam 55 vjeç dhe kam dëshirë të njoh dikë që të më ndihmoj ekonomikisht por edhe për një lidhje serioze. Të interesuarit le të lënë numrin në gazetë se do i kontaktoj unë. Faleminderit.

Jam një zonjë 38 vjeç nga Tirana, kam dy fëmijë dhe jam e martuar por burri nuk më kushton vëmëndje mua dhe fëmijëve të mi, tërë kohën del dhe kur kërkim të një mashkulli për lidhje sekrete qe të më kuptojë, plotësojë dhe të më qëndrojë pranë sepse vërtetë kam nevojë por edhe të më ndihmojë pak nga ana ekonomike. Nëse ka ndonjë të interesuar të lër numrin në redaksi.

Përshëndetje gazeta Intervistë, jam Mirela nga Korça po për momentin jetoj në Greqi, dua të njihem me një mashkull që jeton si unë në Greqi. Kush është i interesuar të lër numrin në gazetë.

Jam Rita nga Tirana, e kompletuar në çdo drejtim, me ekonomi të mirë, në marrdhënie pune, me kultur qytetare dhe shumë e mbajtur ( tip trendi). Kërkoj një lidhje serioze me një zotëri që ti përshtatet kushteve që kam unë. Të jetë i parqitshëm dhe ti përkasi moshës 58-62 vjeç. Po lë këtë numër telefoni në gazetë për komunikim 0686343538 Faleminderit.

Përshëndetje, jam një zonjë 57 vjeç dhe banoj në Tiranë. Kërkoj një zotëri me moshë 63-65 vjeç me banim në Franc ose Belgjik. Për të interesuarit lë këtë numër telefoni 0685724613

Jam Zana nga Tirana, beqare , qytetare, simpatike, elegante, brune, me karakter, e punësuar, beqare, dhe me familje të rregullt. Interesohem për njohje serioze (martesore) me një djalë (e theksoj) beqar, deri në 45 vjeç, me banim në Tiranë. Të jetë i punësuar dhe me shtëpi e ekonomi të mirë. Te interesuarit të lën numrin e celularit në gazetë.

Pas shumë përpjekjesh shpresoj akoma të gjej personin e duhur. Jam Stelina me banim prej shumë vitesh në Tiranë dhe origjinë nga jugu, shumë e rregullt dhe e komletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetëm për një lidhje serioze me një person që të jetë: simpatik, me trup të rregullt, me arsim të lartë, i sinqertë, korrekt,familjar, larg duhanit, alkoolit dhe bixhozit. Të jetë i respektueshëm dhe i përkushtuar ndaj meje, mosha të jetë 45-52 vjeç (kuptohet që këto cilësi i kam dhe vet, asnjëherë s’do kërkoja nga tjetri ato që si kam vet). I interesuari të lër numrin e telefonit vetëm në gazetë. Për sqarime më të hollësishme ja lëmë takimit.

Përshëndetje, jam një femër 42 vjeç nga Kosova, e divorcuar dhe pa fëmijë. Kërkoj një lidhje serioze për martesë. Të interesuarit të më lën numrin këtu

Përshëndetje, jam Petrula nga Saranda, shkoj shpesh në Korfuz sepse prindërit e mi janë të ndarë dhe mamaja ime është martuar aty. Doja një mik që të jetë inteligjent, serioz dhe ne moshë të pjekur që ta kem mbështetje sepse ndihem vetëm. Të ketë të ardhura ekonomike por me punë të ndershme. Ju lutem lini numrin tuaj. Respekte.

Jam Aida nga Fieri 47 vjeç, kam vuajtur shumë në jetë prandaj dua një lidhje sekrete me një zotëri që të më kuptojë dhe të më - re. Nga unë do jetë i kënaqur. Zotëria të lër numrin në gazetë. Faleminderit.

Përshëndetje Intervista, do desha të njihesha me një person të mirë që femrën nuk e shikon si objeket por si një person që mund të ndaj gjithçka. Jam tepër korrekte, jo e bukur por me shpirt të pastër dhe të sinqertë. Jam 45 vjeçe për lidhje tepër sekrete, më vonë po na u duk e arsyshme dhe për martesë normale. Dua që personi të jetë korreket dhe të më ndihmoj në këtë jetë të vështirë. Të interesuarit të lënë numrin në gazetë. Do preferoja dhe nga më gjykoni për keq. por jeta qenka e vështirë pa një njeri të përshtatshëm në krahë. .Ju faleminderit për kohën që do harxhoni për ta lexuar. Me respeket zonja e lodhur nga jeta. Njoftime nga Greqia Përshëndetje, jam 30 vjeçe e divorcuar dhe kërkoj një mashkull për jetë nate. Kush i plotëson kushtet të telefonoj në numrin tim të telefonit. 00303281251516 150 metra katror,kati i tretë, në Rrugën e Dibrës, ngjitur me shkollën “Misto Mame”, çmimi 140 mijë euro. Numër kontakti 0665306311 (Vazhdon nga faqen 21) kam dy fëmijë, jam nga Prishtina dhe kërkoj një femër për lidhje serioze.

Përshëndetje, kërkoj një grua nga Kosova që di të mbaj sekretin pasi jam i martuar por gruan e kam të sëmurë. Mosha të jetë 4550 vjeç. Ky është numri im 044792848

Njoftime nga Gjermania

Për Emën me një vajzë 4 vjeçare që është në prag divorci lë numrin tim. Unë jam nga Kosova por jetoj në Gjermani. Për më tepër informacion më merr në telefon ose më shkruaj mesazh në këtë numër. 004915786947033

Përshëndes Zhustinën nga Tirana, jam një djalë 45 vjeç dhe jetoj në Gjermani për më tepër informata lë numrin tim të telefonit. 004915786947033

Njoftime nga Maqedonia

Une jam një djalë 37 vjeç nga Shkupi dhe kërkoj një vajzë mosha 28- 35 vjeç për lidhje serioze ose martesë. Ky është numri im i kontaktit 00389253747 Njoftime nga Usa Jam Tani 44 vjeç, serioz, simpatik, me punë shumë të mirë, njeri i rregullt, banoj në Florida dhe kërkoj të njihem me një vajzë serioze, simpatike, me shkollë dhe pa problem, të jetënga mosha 2833 vjeç. Kush i plotëson këto kushte të më dërgoj sms tek numri im i celularit 001- 727- 7483923, ose emali im tani_ florida@ hotmail. com, vetëm për lidhje serioze.

Përshëndetje, kërkoj një vajzë për lidhje martesore, jam 28 vjeç dhe jetoj në Amerikë. Kushti që kërkoj për vajzën është virgjëria. Po lë numrin tim për atë që e plotëson këtë kusht. 001 419 961 5658 ose mund të më kontaktoni edhe në e- mail djaliserioz88@ hotmail. com

Prsh jam nji djal 36 vjeç I gjat dhe I paraqitshem jam me shtetesi Americane. dua te njihem me 1 vajze elegante dhe te shkolluar te jet e bukur dhe serioze, te jet nga jugu, numerical I’m eshte 0019293394786, kush eshte e interesuar te me dergoj sms, ju lutem botoheni kete njoftim flm. Njoftime nga Italia Përshëndetje, jam Koli, një person i sinqert, i edukuar, gazmor, i respektushëm. Jetoj dhe punoj në Itali ( Milano) jam 1,85 i gjatë, trup sportiv, kërkoj femra për shoqëri kudo që të jenë sidomos në Itali. Ky është numri im 00393282630873

Përshëndetje, lë këtë mesazh për vajzën që kërkon një djalë për seriozisht dhe jeton jashtë shtetit. Ky është numri im.

Përshëndetje, jam i interesuar për vajzën 22 vjeç nga Shkodra që të kem një lidhje serioze me atë. Unë jetoj në Itali dhe ky është numri im i telefonit. 00393801231067

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.