Djemtë kërkojnë vajza

Intervista - - POSTA -

Përshëndetje, jam një vajzë e divorcuar, pa fëmijë, jam 25 vjeç, me origjinë nga Shkodra, kërkoj një djalë nga Shkodra i cili dëshiron të ketë një familje jeton jashtë shtetit. Përshëndetje, jam Arjana 28 vjeç, jam e ve dhe kam një fëmi 4 vjeç, jam me arsim të lartë, jam serioze, jetoj në Tiranë ku kam apartamentin tim, jam e interesuar për një lidhje serioze. Kush është i interesuar të më shkruaj në email-in tim: anna-a1988@ hotmail.com

Përshëndetje, jam Mira nga Durrësi 53 vjeç, kam vuajtur shumë në jetë dhe dua lidhje sekrete me një njeri që të më ndihmoj edhe

Përshëndetje, jam Alessia dhe dua të njihem me një njeri për diçka serioze. Unë jam 38 vjeç. Për të tjerat ja lëmë kohës. Ju mirëpres.

Pas shumë përpjekjesh, shpresoj akoma të gjej personin e duhur. Jam Stelina me banim prej shumë vitesh në Tiranë dhe origjinë nga jugu, shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim. Jam e interesuar vetëm për një lidhje serioze me një person që të jetë simpatik, me trup të rregullt, me arsim të lartë, i sinqertë, korrekt, familjar, larg duhanit, alkoolit dhe bixhozit, i respektueshëm dhe i përkushtuar ndaj meje, mosha 45-52 vjeç (kuptohet këto cilësi i kam dhe vet, asnjëherë s`do kërkoja nga tjetri ato që si kam vet). I interesuari të lërë numër telefoni vetëm në gazetë. Për sqarime më të hollësishme ja lëmë takimit.Stelina.

Përshëndetje, jam Ilda nga Durrësi, jam 36 vjeç, jam e rregullt në të gjitha drejtimet. Nuk ngjaj për moshën që kam. Dua të lidhem me një emigrant që të jetë në Angli, Amerikë ose Kanada. Ti përkasi moshës 43 vjeç. Kush është i interesuar të lër numrin e kontaktit në gazetë.

Quhem Klaudia 21 vjec, aktualisht studente në Bachelor(Ek.Financë). Njëkohësisht punoj në një kompani private. Arsyeja, thjesht nuk kam kohë të shpenzoj me djemtë moshatarë që lidhen për të kaluar kohën. Rrjedhimisht dua dikë serioz. Preferoj ato që jetojnë jashtë dhe nga 26-31 vjec.

Përshëndetje, jam një vajzë nga jugu 30 vjeç me dokumenta greke, gjë që më lehëtëson lëvizjen dhe qëndrimin e lirë brenda vendeve të BE. Kërkoj të njoh një çun për lidhje serioze. Kërkoj të njoh një person që të jetë i sjellshëm, serioz, larg veseve dhe të stabilizuar ekonomiksht sikurse jam dhe vetë. Do të preferoja të njihja dikë që jeton jashtë Shqipërisë por jo në Greqi. Kush është i interesuar të më lejë numër telefoni për komunikim në vibër.

Unë jam Tefta nga Kruja, simpatike, pa probleme, e mbajtur dhe me arsim të mesëm. Ekonominë e kam të mirë. Jam familjare dhe shumë e rregullt në çdo drejtim. Në qytetin ku unë banoj kam dhe shtëpinë time. Pretendoj një lidhje serioze me një person cilësor që ti përshtatet mesazhit tim. Të jetë i arsimuar dhe ti përkasë moshës 61-64 vjeç. Ky është edhe numri im i telefonit për ata që janë të interesuar 067j1- m1 - gg1

Më quajnë Fisnike, banoj në Tiranë. Kam cilësi shumë të mira që i duhen një femre. Nuk kam njeri në ngarkim. Kërkoj një njeri që i përshtatet mesazhit tim. Të jetë katolik ose ortodoks dhe mosha 6266 vjeç. Ai që është i interesuar të lër numrin në gazetë. Me respekt Fisnikja

Çkemi, jam një vajzë 20 vjeçe, dua të njoh një djalë që jeton në Angli, deri në moshën 26 vjec djali te jetë punëtor larg cdo vesi te keq per lidhje serioze. Të interesuarit qe duan lidhje serioze te lene nr. e cel. ne gazete vetem per seriozisht. Faleminderit.

I përgjigjem Fatit nëse je i interesuar për një femër myslimane për lidhje serioze martesore. Unë kërkoj një familje të sinqertë, besnike, jam myslimane, jam e arsimuar, kam nivel të lartë dhe edukatë familjare. Ju mirëpres të më shkruani në gazetë. Faleminderit.

Lorela e kulturuar, simpatike dhe inteligjente. Kërkoj një djalë të jetë i edukuar, serioz, simpatik, të jetë mbi 26 vjeç të jetojë jashtë ose në Tiranë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Përshëndetje jam një vajzë 36 vjeçe jetoj në Tiranë, beqare për arsye pretendimesh. Jam vajzë e rregullt e sinqertë, e vleresoj shumë familjen, por s’po gjej njeri që të më përshtatet, pasi nuk është e lehtë të vendosesh për gjithë jetën. Kërkoj një djalë për lidhje serioze, të jetë larg çdo vesi të keq, të dijë të respektojë familjen, të jetë i paraqitshëm, i krishterë, deri në moshën 40 vjeç, do doja të jetonte në Tiranë edhe po të jetë i divorcuar apo i ve s’ka problem. Por të mos ketë patur fëmijë, dhe pa probleme. Të interesuarit të prezantohen në gazetë dhe të lënë numër telefoni. Faleminderit.

Dua të njoh një zotëri që të më ndihmojë nga gjëndja ekonomike, ose të më gjeje ndonjë punë. Unë jam 55 vjeçe dhe jetoj vetëm. Nëqoftëse dikush është i interesuar të lërë numër telefoni.

Jam një zonjë e divorcuar 50 vjeçe kërkoj një person serioz. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam Nilsa 36 vjeçe beqare, qytetare nga Shkodra, me vlera si në paraqitje dhe në karakter, jam e interesuar vetëm për njohje serioze (martesore) me një djalë deri 40 vjeç, beqar, qytetar me punë dhe ekonomi të mirë dhe larg veseve të këqija, i paraqitshëm me gjatësi, tip sportiv, pa njeri në ngarkim, një njeri që i përkushtohet familjes dhe të bëjë gjithçka për një grua, pra një njeri serioz dhe vetëm për të krijuar familje të shëndoshë. Të jetë me origjinë nga Durrësi, Tirana, Shkodra ose edhe në Usa, Francë. Larg mashtruesit, të divorcuarit, aventurierët. Kush është i interesuar vetem, të lërë vetëm adrese emaili për komunikim, jo numër telefoni. Faleminderit.

Jam nga jugu, 46 vjece, me arsim të lartë, me cilesi të mira e karakter. Do doja të njihja një njeri të krishterë, deri 53 vjeç, pa martuar, mbi 1.77 të gjate, me cilësi të mira dhe me ekonomi të mirë. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Përshëndetje jam nje zonjë nga Fieri, emri im është Roza 31 vjeçe, e martuar me fëmijë. Jeta për mua është e vështirë kur ai që ke në krah nuk të mbështet po vetëm luan kumar. E keqja të bën të kërkosh më të mirën sidomos kur ke femijë. Do doja dike të më respektojë, të më dhe të kemi nje lidhje të mirë të kuptueshme e afatgjatë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit. Faleminderit per mirëkuptimin.

Përshëndetje, jam 37 vjeçe nga Tirana, dua të njoh një femër po nga Tirana, lezbike pasi dhe une jam lezbike. Të jetë një femër e sinqertë pasi një miqësi mbi gënjeshtra nuk shkon larg. Jam e gjatë 1.72, brune, femër intelektuale do më pëlqente më shumë. Lini numër telefoni në gazetë. Me respekt Ana.

Përshëndetje, jam një vajzë 26 vjeçe, kërkoj të njoh një djalë jashtë Shqipërisë serioze për martesë. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam një vajzë, kam qenë e martuar, kam dy fëmijë, jetoj jashtë prej 8 vitesh. Jam e ndarë nga burri po ashtu prej 8 vitesh. Kërkoj të njoh një djalë nga mosha 33-34 vjeç. Jam nga Kosova dhe për më tepër ju lë këtë adresë skype erza.brahimi1

Jam shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim, beqare nga pretendimet. Jam e interesuar vetem për një lidhje serioze me një person që të jetë, simpatik, me trup të rregullt, me arsim të lartë, i sinqertë, korrekt, familjar, larg duhanit, alkolit dhe bixhozit, i respektueshëm dhe i përkushtuar ndaj meje, mosha 45-52 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni vetëm në gazetë. Për sqarime më të hollësishme ia lëmë takimit.

Njoftime nga Gjermania

Përshëndetje, kërkoj një djalë 40 vjeçar për një marrëdhënie serioze. Unë jetoj në Gjermani. Me profesion jam farmaciste, jam e bukur dhe simpatike. Numri im i telefonit është +4915773726620

Përshëndes Vjolën dhe i them që jam i interesuar për të krijuar familje. Ky është numri im i telefonit. +46762167101 Njoftime nga Anglia Përshëndetje, jam një djalë 36 vjeç me banim në Angli, dëshiroj të njihem me një vajzë për qëllime serioze. vajza të jetë nga mosha 24-28 vjeç, të jetë e sjellshme dhe e paraqitshme. Numri im është 00447867386885

Përshëndetje, dua të lë numrin tim për vajzën që do të njihet me një djalë që jeton në Angli. 00447960920532 Njoftime nga Italia Përshëndetje, jam një djalë serioz dhe i rritur, dua të lidh miqësi me femra të shfrenuara në krevat nga dëshira vetëm per qejf. Mosha të jetë 27-40 vjeç. Nëse ndonjëra e vlerëson letrën time të më marr në telefon. 00393895795953. Ju mirëpres, dërgoni vetëm mesazhe.

Përshëndetje, jam një zotëri 64 vjeç nga Lezha, me banim prej vitesh në Milano-Itali. Një mik i imi italian 62 vjeç dëshiron të lidhet me një femër të bukur shqiptare deri në 50 vjeç. E interesuara të prezantohet me sms në këtë numër. 3802495259: si quhet, sa vjeç është dhe ku banon. Ju mirëpresim!

Përshëndetje, quhem Meri dhe jetoj në Durrës, jam beqar, 38 vjeç, dua të lidh miqësi me goca serioze mbi 28 vjeç. Ky është numri im i telefonit:00393489518158. Nuk dua femra të martuara. Njoftime nga Belgjika Përshëndetje dua të lë numrin tim për Zhustinën. 0032466075206. Faleminderit. Njoftime nga Zvicra Përshëndetje, jam Luli 47 vjeç, jetoj në Zvicër, jam 1.78, 80 kg, kam 3 fëmijë por nuk jetojnë me mua, kërkojë një femër shqiptare, të sinqertë, të arsyeshme dhe pa fëmijë. Ju lutem nuk më bën fare përshtypje besimi fetar, madje dua që mos të jetë e dhënë shumë pas fesë. E dua vetëm për lidhje serioze-martesore, nuk jam i interesuar për femrat jo serioze, larg nga unë dhe as që dua ti njohë fare. Dua që femra të jetë e moshës 34-44 vjeç. Unë jam mashkull serioz, familjar dhe elegant. Më thonë që jam i mençur, i kuptueshëm dhe shumë i vendosur kur është nevoja, jam selektiv në kërkesën time. Ky është numri im: 0041799553103. Kam viber dhe skype. Njoftime nga Usa Përshëndetje, jam një djalë që jetoj në Neë York, kam nevo- jë të njihem me një vajzë deri në moshën 30 vjeçare.

Përshëndetje, jam një djalë i gjatë 1.83, 36 vjeç, jam me shtetësi amerikane, jetoj në Neë York, kam shumë dëshirë të njihem me një vajzë serioze dhe të bukur për lidhje serioze martesore. Kush ka dëshirë të më shkruaj sms në këtë numër celulari. 0019293394786. Numri është edhe me viber. Faleminderit. Njoftime nga Turqia Përshëndetje, jam Leonardi nga Korça, kërkoj një vajzë për të krijuar familje. Kush mendon si unë dhe është e interesuar të më telefonojë në numrin tim 00905378768923 ose të më dërgojë sms. Faleminderit. Njoftime nga Kosova Përshëndetje, jam Islami nga Kosova dhe kërkoj një femër të mirë për lidhje serioze. Mosha të jetë 38-50 vjeç. Ky është numri im. 044 141 302 / 049 141 302

Përshëndetje, jam një zotëri nga Kosova dhe jam në kërkim të një femre serioze për martesë. Mosha e femrës të jetë 49-55 vjeç. Lë numrin tim vetëm për ato femra që kanë qëllime serioze. +38649311426

Përshendetje, kërkoj një zonjë për qëllime serioze martesore. Unë jam nga Prishtina dhe jam 54 vjeç. Për të tjerat i’a lëmë kohës.

Përshëndes Manushaqen dhe i them që ky është numri im 044394895

Jam i interesuar për t’u njohur me një vajzë apo grua nga mosha 30-35 vjeç +37744252986

Përshëndetje, jam 47 vjeç dhe kam dy fëmijë, jam nga Prishtina dhe kërkoj një femër për lidhje serioze.

Përshëndetje, kërkoj një grua nga Kosova që di të mbaj sekretin pasi jam i martuar por gruan e kam të sëmurë. Mosha të jetë 45-50 vjeç. Ky është numri im 044792848 Njoftime nga Gjermania Përshëndetje, jam Skerdi dhe jetoj në Gjermani prej 2 vitesh, kisha dëshirë të njihesha me një gocë për lidhe serioze. Kush e ndien veten të lirë, mund të më shkruaj në viber 004917674937696

Për Emën me një vajzë 4 vjeçare që është në prag divorci lë numrin tim. Unë jam nga Kosova por jetoj në Gjermani. Për më tepër informacion më merr në telefon ose më shkruaj mesazh në këtë numër. 004915786947033

Përshëndes Zhustinën nga Tirana, jam një djalë 45 vjeç dhe jetoj në Gjermani për më tepër informata lë numrin tim të telefonit. 004915786947033

Searching a nice intelligent creative Woman, between 2545 years old. I’m Rainer from Germany 00491736590562

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.