Pyetje përgjigje për njeri-tjetrin Pyetjet e reja

Intervista - - PYESNI NJERI-TJETRIN -

Kush është më i bukur, Edi Rama, Sali Berisha apo Lulzim Basha? Lenci

Kur jemi kaq keq ekonomikisht, si ka mundësi që të gjitha kafet e pubet janë plot? Joli

Bëni tri deklarata të vërteta secili prej jush. Për shembull, “Jemi të dy në këtë dhomë duke ndjerë…” Shpirti i lirë

Plotësoni këtë fjali ”Do të doja të kisha dike me të cilin do të mund të ndaja…” Bebi jote

Nëse do bëheshit mik i ngushtë me partnerin tuaj, ju lutem ndani së bashku gjërat që do të ishin të rëndësishme për ti ditur ai ose ajo…! Marsida

Tregoni partnerit tuaj se çfarë pëlqeni tek ai, bëhuni të sinqertë kësaj rradhe, thoni gjërat që nuk do kishit mundur ti thoshit dikujt që sapo e keni takuar. Malvina

Ndani momentet më të sikletshme me partnerin tuaj apo ju vjen zor? Skerdi

Kur keni qarë për here të fundit para ndonjë personi tjetër? Po kur keni qenë vetë? Egi Çfarë do ndodhte nëse do bënit shaka me diça shumë serioze? Klodi Nëse do vdisnit sonte pa asnjë mundësi për të komunikuar me dike, për çfarë do t’ju vinte keq që nuk i keni treguar dikujt? Pse nuk ia keni thënë atyre akoma? U tmerruat nga kjo pyetje ëëë?Unë fare, personalisht do më vinte keq që sdo kisha mundësi ti rithoja prindërve për të mijëtën herë Koli

Cila është arritja më e madhe në jetën tuaj?E imja është që arrita të

Si ndiheni në raport apo marrëdhënie me nënën tuaj? Unë për vete e quaj gjënë më të shtrenjtë në botë. Megi

E zëmë se shtëpia juaj ka marrë zjarr. Pasi të shpëtoni personat e dashur dhe kafshët shtëpiake, keni kohë për të bërë një lëvizje të fundit për të shpëtuar vetëm një send. Çfarë do të ishte ajo? Përse? Irsa

Një dashurie i vjen fundi nga mungesa komunikimit, kur partnerin e kemi në distancë apo kur ne i fshehim diçka?

- Elisa

- Joana

Fran- ci

- Soni

Enisa

Kristi

Një femër që te duket tërheqëse në syt e një mashkulli duhet të jetë e thjeshtë, ekstravagante, pro

Valboni

- Artemisi

- Greta

Albi

Goni

Arjana

Nëse dikush ju shkruan nga rrjetet sociale dhe i’u shpreh se ju pëlqen si reagoni? I jepni një mun

Sonja

Avenir

Joli

Sara

Amantja

Jona

Dajana

Cili është një nga problemet që

Donald

Jurgen Renata Lori

Joani

Laura

Fotaqi

Jolin

-

Si ka mundësi që ka kaq shumë gay në kohët e sotme? Në komunizëm nuk kanë qenë që martoheshin të gjithë dhe krijonin familje apo?

- Ela

Sokoli

Eno

Egli

Lindita

- - Mona

Sa libra lexoni mesatarisht në vit?

- Eva

Anna

Greta

Megi

Ambra

- Jani Enxhi Klea

Alketa

A do martoheshit me dikë vetëm se është shumë e/i pasur por që realisht nuk ju pëlqen? jo

Klaus

- Danjeli

- Anxhi

Dea

Juli

- Anxhela

- - Klevi

Arditi

Jani

Markelina

Joni

dri

Joana San-

Nëse planeti Tokë rrezikonte të shkatërrohej do e konsideronit jetesën në planetin Jupiter?

- Tani

- Andi

Joli

Jani

A do donit që t’ju binte një thesë me lek nga qielli në oborrin e shtëpisë tuaj. Çfarë do bënit me

- Rinush

Ilir

Sara

(Vazhdon ne faqe 22)

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.