Horoskopi i vitit 2017 sipas shenjave

Intervista - - HOROSKOPI -

po asgjë nuk është konfirmuar akoma.

Gaforrja Ju do të ndjeni nevojën të kujdeseni për shëndetin tuaj: Kurrizi, dhëmbët, qafa, lëkura, barku gjithashtu...është momenti i duhur për t’u kujdesur për veten, mos i shtyni për më vonë takimet mjekësore. Doni të kaloni festa të bukura gjatë fundvitit dhe prandaj duhet të jeni edhe në formë fizikisht. Saturni është në fushën e shëndetit, duhet të tregoni disiplinë dhe të kujdeseni për atë që hani. Nëse jeni në çift, do të ndjeheni shumë të dashuruar. Përfitoni nga këto momente të bukura.

nikoni në vend që të mbylleni në guackën tuaj si një midhje. Peshorja Do të jetë një javë e bukur. Jupiteri dhe Marsi janë pozitivë ndaj jush, gjë që do t’ju japë energji dhe sukses në çfarëdo gjëje që do të ndërmerrni, personalisht, ose profesionalisht. Bëni pra atë që keni dëshirë dhe nxiteni edhe partnerin/en që të bashkohet me ju. Zhvilloni shpirtin e ekipit në çiftin tuaj, jo vetëm për punët e mërzitshme, por edhe ato të këndshme. Nëse jeni beqarë, një takim me dikë po aq dinamik sa ju do t’ju kënaqë së tepërmi. është reciproke, luajeni lojën tuaj deri në fund. vonë, kjo është mirë për ju. Bricjapi Afërdita në shenjë ju bën joshës. Përpjekjet tuaja do të meritojnë komplimentet që do të merrni. Nëse jeni beqarë një takim i papritur do të përmbysë gjithë rutinën tuaj, pozitivisht dhe negativisht, sepse do të ngjallë edhe ankthe. Nëse ai/ajo nuk do t’u përgjigjen brenda 15 minutave mesazheve tuaja, keni tendencë të panikoni. Dëgjoni shokët/qet që ju qetësojnë. Ju shpenzoni shumë, blerjet impulsive mund t’ju rëndojnë xhepin. Nga data 20 do të qetësoheni. Ujori Marsi është në shenjë dhe

kjo ju ndihmon të ndiheni shumë mirë fizikisht, jeni në formë dhe mund të bëni çdo gjë që keni lënë për më vonë. Mund të ndërroni vendin e mobiljeve, të rregulloni dollapët, të bëni një sport të ri, shëtitje të gjata ose blerje për festat. Mos i kërkoni partnerit/es të ndjekë të njëjtin ritëm me ju, sepse mund të jetë e lodhshme për të. Kjo mund të ngjallë nervozisëm mes jush, përpiquni ta evitoni. Peshqit Po afrohet fundi i vitit dhe ju ndjeheni edhe më nostalgjikë se zakonisht. Ja një vit tjetër që kalon dhe nuk po shihni ëndrrat tuaja të realizuara. Mos u tregoni kaq pesimistë, patjetër që ka patur këtë vit ngjarje, të cilat ia vlen t’i kujtoni. Më mirë kërkoni ndihmën e shokëve dhe shoqeve për të dalë sa më shpesh mbrëmjeve, kështu që nuk do të rrini vetëm me mendimet tuaja. Kush e di, mbase kështu mund të bëni njohje interesante që do t’ju ngrenë moralin, qoftë edhe thjesht për shoqëri. Situata në çift është pak rutinë, bëni diçka për ta ndryshuar, qoftë edhe një udhëtim të shkurtër romantik.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.