Si mund të komunikoni me ne?

Intervista - - POSTA -

ama lidhjet me lakminë e dashurisë, mirëkuptimit dhe harmonisë janë 1 mrekulli. Prandaj dhe unë Ervini, 39 vjeç, beqar, nga Tirana, jam dakort veç me këtë të fundit. Kështu që, çdo femër që e lexon dhe e pëlqen këtë sms në gazetë, si dhe mendon si unë për atë që thashë më lart; qoft ajo e vetme, e lidhur, e fejuar, e martuar, e ve, e ndarë nga burri ose i dashuri, apo që bashkëjeton me dikë; të më telefonoj mua në numrin tim: 0695378090. Mos merrni me numër privat se i kam bllokuar. Ju goca e mami të ëmbla e lozonjare, të sjellshme e të sinqerta, buku që e mbani veten e që dukeni më të reja në moshë se ç’jeni në të vërtetë, që parapëlqeni të vishni më shumë funde-fustane-streçe apo këmisha nate për gjumë, që jeni vërtetë të interesuara të më njihni mua për lidhje serioze ose për qejf; sepse me mua do të krijoni 1 çift të përsosur. Ja pse çdo vajzë ose grua e çdo moshe, me fëmijë ose jo, me partner ose jo, do ta kishte për nder të lidhej veç me mua në çift.Vishni pra, njw fund ose fustan të bukur, të gjatë maksimumi deri te gjuri ose edhe 1 palë streçe dhe ejani të takohemi e të kënaqemi pafundësisht me njëri-tjetrin. Madje kam dhe 1 dhuratë të bukur simbolike për atë superfemër që do të më bëjë më shumë për vete me mirësinë e saj. Ju mirëpres në çdo kohë, me ju zonja e zonjusha. Me respekt Ervini.

Jam Tomi 42 vjeç i divorcuar, banoj në Tiranë dhe dua të njihem me një vajzë për qëllime serioze. Jam njeri i rregullt dhe pa vese. Kush ka dëshirë mund të më telefonoj në numrin tim të telefonit: 0696566979

Përshëndetje, jam një zotëri 41 vjeç me banim në Tiranë dhe kërkoj të lidhem me një grua të divorcuar ose që nuk respektohet nga burri, të jetë e dashur dhe besnike, me shkollë të lartë dhe e bukur. Ky është numri im. 0m9k1y14s4

Zonja të vetmuara por të nderuara, ju drejtohem ju me qëllimin dhe dëshirën e mirë që ditët e festave e në vazhdim të ndjejmë ngrohtësinë dhe dashurinë e njëri tjetrit, të hedhim një hap se dhe në këtë moshë jeta vazhdon, rëndësi ka mirëkuptimi, unë jam 65 vjeç, jam intelektual, me origjinë nga Durrësi dhe kërkoj një zonjë për diçka serioze. Ky është numri im i telefonit 0692767036

Përshëndje Intervista. Dashuria është ndjenja më e bukur që mund të përjetoj njeriu në jetë. Dashuria të bën të ndihesh në qiellin e shtatë por edhe të lëndon, se e tillë është ajo. Por unë sdua të lëndoj njeri, unë dua që të përjetojmë diçka të mirë dhe të bukur, që të mbetemi të dyja palët të kënaqura. Ky njoftim vlen për 53 vjeçaren nga Durrësi, që ka vuajtur shumë në jetë dhe do një lidhje sekrete. Ky njoftim vlen dhe për atë femër tjetër që do lidhje sekrete. Nga unë nuk do të zhgënjeheni. Ju mirëpres me kënaqësi. Ky është numri im i telefonit: 0693661211. Njoftime nga Greqia Jam një djalë nga jugu 34 vjeç, dua të njihem me një vajzë për lidhje serioze. Vajza të jetë 1828 vjeç. Unë banoj në Athinë.Ky është numri im 0694787624

Përshëndetje, jam Tony nga Korça 37 vjeç. Jetoj në Athinë prej 10 vitesh dhe dua të njihem me një vajzë për lidhje serioze. Dua që ajo të jetë e sinqertë dhe me parametra normale, ekonomia ime nuk është shumë e mirë por me vështirësi ja dal. Pres telefonatë. 6955881491

Përshëndetje, jam një djalë - raqitshëm nga Fieri, 39 vjeç, jam 1-76 i gjatë dhe me gjendje ekonomike shumë të mirë, dua të lidhem me një vajzë për martesë, unë punoj në Greqi, kam 25 vjet. Kush është e interesuar të më telefonoj në këtë numër. 6948150456

Përshëndetje, jam 34 vjeç dhe jetoj në Itali. Kërkoj të njihem me një vajzë për të krijuar familje. Ky është numri im për atë që është e interesuar. 00393888518697

Përshëndetje, jam një djalë serioz dhe i rritur, dua të lidh miqësi me femra të shfrenuara në krevat nga dëshira vetëm per qejf. Mosha të jetë 27-40 vjeç. Nëse ndonjëra e vlerëson letrën time të më marr në telefon. 00393895795953. Ju mirëpres, dërgoni vetëm mesazhe.

Përshëndetje, jam një zotëri 64 vjeç nga Lezha, me banim prej vitesh në Milano-Itali. Një mik i imi italian 62 vjeç dëshiron të lidhet me një femër të bukur shqiptare deri në 50 vjeç. E interesuara të prezantohet me sms në këtë numër. 3802495259: si quhet, sa vjeç është dhe ku banon. Ju mirëpresim!

Përshëndetje jam Titi nga Durrësi 40 vjeç, për momentin jetoj në Itali dhe jam në kërkim të një miqësie te sinqert. Ofroj respekt të veçantë për ato femra që jan serioze dhe familjare, qofshin intelektuale apo të thjeshta. Për 00393895795953. Pres vetëm sms.

Përshëndetje, jam Kledi 37 vjeç me banim në Itali. Jam djal simpatik dhe me universitet të mbaruar në Itali. Kwtu kam punwt e mia private të profesionit tim. Me anë të kësaj sms do doja të njihesha me një gocë serioze dhe simpatike për të patur një të ardhme me prespektiva në çdo drejtim. Ky është numri im i telefonit për femrat që e gjejn veten në këtë sms OO393472759095. Faleminderit.

Përshëndetje, jam Eli 38 vjeç nga Tirana, dua të lidh miqësi me femra serioze nga Durrësi ose Tirana. Nëse ndonjëra e vlerëson mesazhin tim të më marr në numerin e celularit. Nuk dua femra të martuara e me fëmijë. 00393489518158. Njoftime nga Italia Përshëndetje! Gëzuar Vitin e Ri 2017! Unë jam Sokoli i pamartuar, kam bashkëjetuar me një zonjë nga Italia por ajo ka vdekur. Unë jam 59 vjeç dhe kërkoj një zonjë të moshës 5059 vjeç. Të jetë me edukat familjare nuk ka rëndësi besimi fetar. Kush është e interesuar të më kontaktoj në numrin tim të telefonit 00393331683881

Përshëndetje, Jam Nori 40 vjeç, dua të njihem me një zonjë të divorcuar dhe të jetë e moshës 25 deri 40 vjeç. Të jetë e sinqertë dhe simpatike. Ky është numri im i telefonit. 00393512897393. Dërgoni vetëm sms. Faleminderit.

Përshëndetje, unë jam një djalë simpatik me banim në Angli, kam cilësi të mira dhe do doja të njihesha me një vajzë serioze dhe simpatike. Nuk më interesojn problemet e të kaluarës apo të tashmes mjafton që ne të kuptohemi në të ardhmen. Për më tepër mund të më kontaktoni me sms në numrin. 00393472759095

Përshëndetje vajza jam një djalë 32 vjeç dhe kërkoj të njihem me ndonjë vajzë që kërkon diçka serioze. Unë jetoj në Itali prej shumë vitesh dhe jam me punë edhe rrogë të mirë. Kush është e interesuar të krijoj një familje.

Përshëndetje, jam Fationi me banim në Itali dhe kërkoj një vajzë për martesë nga mosha 1829 vjeç.

Përshëndetje, jam 34 vjeç dhe jetoj në Itali. Kërkoj të njihem me një vajzë për të krijuar familje. Ky është numri im për atë që është e interesuar. 00393888518697

Përshëndetje, jam një djalë serioz dhe i rritur, dua të lidh miqësi me femra të shfrenuara në krevat nga dëshira vetëm per qejf. Mosha të jetë 27-40 vjeç. Nëse ndonjëra e vlerëson letrën time të më marr në telefon. 00393895795953. Ju mirëpres, dërgoni vetëm mesazhe.

Përshëndetje, jam një zotëri 64 vjeç nga Lezha, me banim prej vitesh në Milano-Itali. Një mik i imi italian 62 vjeç dëshiron të lidhet me një femër të bukur shqiptare deri në 50 vjeç. E interesuara të prezantohet me sms në këtë numër. 3802495259: si quhet, sa vjeç është dhe ku banon. Ju mirëpresim!

Përshëndetje, quhem Meri dhe jetoj në Durrës, jam beqar, 38 vjeç, dua të lidh miqësi me goca serioze mbi 28 vjeç. Ky është numri im i telefonit:00393489518158. Nuk dua femra të martuara.

Përshëndetje jam Titi nga Durrësi 40 vjeç, për momentin jetoj në Itali dhe jam në kërkim të një miqësie te sinqert. Ofroj respekt të veçantë për ato femra që jan serioze dhe familjare, qofshin intelektuale apo të thjeshta. Për 00393895795953. Pres vetëm sms.

Përshëndetje, jam Kledi 37 vjeç me banim në Itali. Jam djal simpatik dhe me universitet të mbaruar në Itali. Ketu kam punet e mia private të profesionit tim. Me anë të kësaj sms do doja të njihesha me një gocë serioze dhe simpatike për të patur një të ardhme me prespektiva në çdo drejtim. Ky është numri im i telefonit për femrat që e gjejn veten në këtë sms OO393472759095. Faleminderit.

Përshëndetje, jam Eli 38 vjeç nga Tirana, dua të lidh miqësi me femra serioze nga Durrësi ose Tirana. Nëse ndonjëra e vlerëson mesazhin tim të më marr në numrin e celularit. Nuk dua femra të martuara e me fëmijë. 00393489518158

Përshëndetje, jam Kleo dhe jetoj në Itali prej vitesh. Kam mbaruar për menaxhim shkollën e lartë dhe dua të lidhem me një vajzë që të jetë me banim në Itali edhe nëse ajo është e ndarë. Njoftime nga Franca Përshëndetje, jam një djalë 35 vjeç, jetoj në Francë. Jam i interesuar vetëm për lidhje serioze. Për femrat që duan të njëjtën gjë të më kontaktojn nëse duan. Kjo është adresa ime e emailit. alanal25@ yahoo.com. Faleminderit.

shumë vitesh. Kam mbaruar për shkenca ekonomike, jam 39 vjeç dhe dua të lidhem me një vajzë që jeton jashtë shtetit.

Përshëndetje, quhem Fredi dhe jetoj në Francë, kërkoj një femër që të jetë e kulturuar, e kuptueshme dhe të ketë moshën 38-39 vjeç. Mund të kontaktojm dhe në skype fredi rama4000.Për më shumë informacion ky është numri im i telefonit. 0033-06-6508-76-98

Përshëndetje, jam një zotëri 35 vjeç me banim në Francë dhe jam në kërkim të një lidhjeje serioze. Ky është email-i im alanal25@yahoo.com Njoftime nga Anglia Jam Landi 29 vjeç. Punoj dhe jetoj në Angli. Kërkoj një femër për qëllime serioze. Dua që ajo të jetë e moshës 21-26 vjeç dhe e gjatë 170. Ky është numri im i telefonit. +447469595655. Pres SMS.

Përshëndetje, jam një djalë nga Tirana me banim në Angli. Kërkoj një vajzë nga qyteti për qëllime serioze nga familje e mirë. Dua që ajo të jetë deri në 30 vjeç. Kush e ndjen veten gati për këtë njoftim të më dërgoj sms në numrin tim 00447490508014

Jam Lorenci 25 vjeç nga Fieri, jetoj në Londër prej 6 vitesh dhe për momentin ndodhem në Shqipëri me pushime dhe kisha dëshirë që të njihesha me ndonjë gocë të mirë dhe të sinqertë për lidhje serioze. Kush nga gocat është e interesuar të më kontaktoj. Mosha e tyre të jetë rreth 24 vjeç. Numri im është 0696593329

Jam Nevi 47 vjeç nga Tirana por prej vitesh jam me banim në Londër. Jam me dokumenta dhe punë të rregullt. Jam pa vese dhe me orientim familjar, dëshiroj të njihem me një vajzë mbi 37 vjeç. Dua që ajo të jetë serioze, e edukuar dhe që dëshiron të krijoj familje. Njoftime nga Gjermania Përshëndetje, jam një familjar me banim në Gjermani. Kërkoj një grua për një shokun tim Gjerman. Mosha e gruas të jetë deri në 37 vjeç dhe jo më shumë. Gruaja dhe nëse ka fëmijë nuk është problem se zotëria e pranon me gjithë fëmijë nëse gruaja do zotëronte mirë gjuhën angleze ose gjermane por dhe nëse nuk i zotëron këto gjuhë s’ka gjë. Ky është numri im i telefonit për ato gra të interesuara. 00491771540161

Searching a nice intelligent creative Woman, between 25-45 years old. I’m Rainer from Germany 00491736590562 Njoftime nga Kosova Përshëndetje, jam Muhameti nga Prishtina. Jam i shkolluar, familjar, shumë i kujdesshëm por i pakënaqur me jetën seksuale. Nëse ka të interesuara të më shkruajnë në email: muhamet.haziri78@gmail.com Vetëm ato që mbajnë sekretin.

Përshëndetje jam një zotëri nga Kosova dhe i përgjigjem vajzës nga Durrësi 48 vjeç. Ky është numri im i kontaktit +38649311426 Njoftime nga Usa Përshëndetëje redaksisë së gazetës Intervista! Unë që po ju shkruaj jam nga Shqipëria e Mesme dhe më quajnë Riza. Jam 50 vjeç dhe jetoj prej shumë kohësh në Amerikë. Dua të njihem me një zonjë apo zonjushë të moshës 40-45 vjeç. Ky është numri im i telefonit. 0012488350320

Përshëndetje, jam një zotëri 50 vjeç, jam i divorcuar dhe banoj prej vitesh në SHBA. Jam me nënshtetësi Amerikane dhe kërkoj të lidhem me një femer për qwllime serioze martesore nga mosha 30-46 vjeç. Dua që ajo të jete serioze, simpatike, familjare dhe pa histori dashurore. E interesuara të dërgoj mesazhe në numrin tim të telefonit: 0012483462230 Njoftime nga Gjermania Përshëndetje, i përgjigjem vajzës 24 vjeçare në Gjermani sepse edhe unë jetoj në Gjermani. Ky është numri im i telefonit. 004915774184167. Ju mirëpres.

Përshëndetje, i drejtohem vajzës 24 vjeçare që kishte një jetë të vështirë ekonomike. Unë jam Kosovar dhe jetoj në Gjermani. Ky është numri im +4915774184167 Njoftime nga Irlanda Përshëndetje, më quajnë Arben, jam 40 vjeç dhe dëshiroj të njoh dikë për lidhje serioze të jetë 30 deri në 38 vjeç, të jetë serioze dhe e thieshtë. Të interesuarat të kontaktojnw në adresën time të emailit calaartur@gmail.com ose të telefonit 00353874610759 Njoftime nga Suedia Jam një djalë nga Suedia, probleme ekonomike nuk kam, kërkoj një bashkëjetesë me një femër. Jam 31 vjeç, me shtëpi e gjithë të mirat. Ju që e lexoni këtë njoftim më shkruani në email auroracafebistro@outlook.com Njoftime nga Turqia Përshëndetje, jam Leonardi nga Korça, kërkoj një vajzë për të krijuar familje. Kush mendon si unë dhe është e interesuar të më telefonojë në numrin tim 00905378768923 ose të më dërgojë sms. Faleminderit. Njoftime nga Zvicra Përshëndetje, kërkoj një vajzë për lidhje martesore dhe jam nga Kosova, për momentin jetoj në Zvicër. Ky është numri i telefonit 0041 796122247 Njoftime nga Belgjika Përshëndetje, jam një zotëri me banim në Belgjikë dhe jam i interesuar për lidhje serioze, vajza të jetë nga mosha 35-45 vjeç. E interesuara të më shkruaj në adresën time të emailit ermalmeta1234@yahoo.com

Përshëndetje, lë numrin për Klementinën 0032484464239

Përshëndetje dua të lë numrin tim për Zhustinën. 0032466075206. Faleminderit. Njoftime nga Kanadaja Përshëndetje, jetoj në Kanada dhe dua një lidhje serioze. Ky është numri im i telefonit. 4168251859

• Me mesazhe sms ne numrin celular 0693430733 ne cdo ore te dites dhe te nates.

• Me leter ne adresen: Rruga «Qemal Stafa» Nr.331, Tirane, Shqiperi. • Me e-mail gazetaintervista@gmail.com • Ata qe deshirojne t’i botojne letrat e tyre me perparesi, duhet te bejne nje pagese prej 500 lekesh. Pagesat mund te behen prane zyrave te PTT me adresen e gazetes, ose degeve te bankave ne numrin e llogarise 3372 BKT 1 Tirane. Ne Greqi pagesa prej 4 Eurosh duhet bere ne ne te gjitha agjencite e bankes Alpha Bank ne cdo qytet apo lokalitet te Greqise, me numer llogarie 112-002101298758. Mos harroni qe nje kopje te mandatarketimit te parave ta dergoni bashke me kerkesen...

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.