Si mund të komunikoni me ne?

Intervista - - POSTA -

Përshëndetje, Duke ju uruar mbremje të këndshme po vendos të shkruaj.

Quhem Klaudia 21 vjec, aktualisht studente ne Bachelor(Ek.Finance). Njekohesisht punoj ne nje kompani private .

Arsyeja thjesht nuk kam kohe te shpenzoj me djemte moshatar qe lidhen per te kaluar kohen. Rrjedhimisht dua dike serioz. Preferoj ato qe jetojne jashte dhe nga 26-31 vjec.

Pershendetje jam nje vajze nga jugu 30 vjec me me dokumenta gr.. gje qe me lehteson levizjen dhe qendrimin e lire brenda vendeve te BE.kerkoj te njof nje cun per lidhje serioze .kerkoj te njof nje person qe te jete i sjellShem,serioz, larg veseve dhe te stabilizuar ekonomikesht sikurse jam dhe vete.Do te preferoja te njihja dike qe jeton jashte shqiperise por jo ne greqi.kush eshte I interesuar tme lej numer tel per komunikim ne viber.

Unë jam Tefta nga Kruja, simpatike, pa probleme, e mbajtur dhe me arsim të mesëm. Ekonominë e kam të mirë. Jam familjare dhe shumë e rregullt në çdo drejtim. Në qytetin ku unë banoj kam dhe shtëpinë time. Pretendoj një lidhje serioze me një person cilësor që ti përshtatet mesazhit tim. Të jetë i arsimuar dhe ti përkasë moshës 61-64 vjeç. Ky është edhe numri im i telefonit për ata që janë të interesuar 067- j1- m1 - gg1

Më quajnë Fisnike, banoj në Tiranë. Kam cilësi shumë të mira që i duhen një femre. Nuk kam njeri në ngarkim. Kërkoj një njeri që i përshtatet mesazhit tim. Të jetë katolik ose ortodoks dhe mosha 62-66 vjeç. Ai që është i interesuar të lër numrin në gazetë. Me respekt Fisnikja

Çkemi, jam një vajzë 20 vjeçe, dua të njoh një djalë që jeton në Angli, deri në moshën 26 vjec djali te jetë punëtor larg cdo vesi te keq per lidhje serioze. Të interesuarit qe duan lidhje serioze te lene nr. e cel. ne gazete vetem per seriozisht. Faleminderit.

I përgjigjem Fatit nëse je i interesuar për një femër myslimane për lidhje serioze martesore. Unë kërkoj një familje të sinqertë, besnike, jam myslimane, jam e arsimuar, kam nivel të lartë dhe edukatë familjare. Ju mirëpres të më shkruani në gazetë. Faleminderit.

Lorela e kulturuar, simpatike dhe inteligjente. Kërkoj një djalë të jetë i edukuar, serioz, simpatik, të jetë mbi 26 vjeç të jetojë jashtë ose në Tiranë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Përshëndetje jam një vajzë 36 vjeçe jetoj në Tiranë, beqare për arsye pretendimesh. Jam vajzë e rregullt e sinqertë, e vleresoj shumë familjen, por s’po gjej njeri që të më përshtatet, pasi nuk është e lehtë të vendosesh për gjithë jetën. Kërkoj një djalë për lidhje serioze, të jetë larg çdo vesi të keq, të dijë të respektojë familjen, të jetë i paraqitshëm, i krishterë, deri në moshën 40 vjeç, do doja të jetonte në Tiranë edhe po të jetë i divorcuar apo i ve s’ka problem. Por të mos ketë patur fëmijë, dhe pa probleme. Të interesuarit të prezantohen në gazetë dhe të lënë numër telefoni. Faleminderit.

Dua të njoh një zotëri që të më ndihmojë nga gjëndja ekonomike, ose të më gjeje ndonjë punë. Unë jam 55 vjeçe dhe jetoj vetëm. Nëqoftëse dikush është i interesuar të lërë numër telefoni.

Jam një zonjë e divorcuar 50 vjeçe kërkoj një person serioz. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam Nilsa 36 vjeçe beqare, qytetare nga Shkodra, me vlera si në paraqitje dhe në karakter, jam e interesuar vetëm për njohje serioze (martesore) me një djalë deri 40 vjeç, beqar, qytetar me punë dhe ekonomi të mirë dhe larg veseve të këqija, i paraqitshëm me gjatësi, tip sportiv, pa njeri në ngarkim, një njeri që i përkushtohet familjes dhe të bëjë gjithçka për një grua, pra një njeri serioz dhe vetëm për të krijuar familje të shëndoshë. Të jetë me origjinë nga Durrësi, Tirana, Shkodra ose edhe në Usa, Francë. Larg mashtruesit, të divorcuarit, aventurierët. Kush është i interesuar vetem, të lërë vetëm adrese emaili për komunikim, jo numër telefoni. Faleminderit.

Jam nga jugu, 46 vjece, me arsim të lartë, me cilesi të mira e karakter. Do doja të njihja një njeri të krishterë, deri 53 vjeç, pa martuar, mbi 1.77 të gjate, me cilësi të mira dhe me ekonomi të mirë. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Përshëndetje jam nje zonjë nga Fieri, emri im është Roza 31 vjeçe, e martuar me fëmijë. Jeta për mua është e vështirë kur ai që ke në krah nuk të mbështet po vetëm luan kumar. E keqja të bën të kërkosh më të mirën sidomos kur ke femijë. Do doja dike të më respektojë, të më ndihmojë nga lidhje të mirë të kuptueshme e afatgjatë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit. Faleminderit per mirëkuptimin.

Përshëndetje, jam 37 vjeçe nga Tirana, dua të njoh një femër po nga Tirana, lezbike pasi dhe une jam lezbike. Të jetë një femër e sinqertë pasi një miqësi mbi gënjeshtra nuk shkon larg. Jam e gjatë 1.72, brune, femër intelektuale do më pëlqente më shumë. Lini numër telefoni në gazetë. Me respekt Ana.

Përshëndetje, jam një vajzë 26 vjeçe, kërkoj të njoh një djalë jashtë Shqipërisë serioze për martesë. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Jam një vajzë, kam qenë e martuar, kam dy fëmijë, jetoj jashtë prej 8 vitesh. Jam e ndarë nga burri po ashtu prej 8 vitesh. Kërkoj të njoh një djalë nga mosha 33-34 vjeç. Jam nga Kosova dhe për më tepër ju lë këtë adresë skype erza. brahimi1

Jam shumë e rregullt dhe e kompletuar në çdo drejtim, beqare nga pretendimet. Jam e interesuar vetem për një lidhje serioze me një person që të jetë, simpatik, me trup të rregullt, me arsim të lartë, i sinqertë, korrekt, familjar, larg respektueshëm dhe i përkushtuar ndaj meje, mosha 45-52 vjeç. I interesuari të lërë numër telefoni vetëm në gazetë. Për sqarime më të hollësishme ia lëmë takimit.

• Me mesazhe sms ne numrin celular 0693430733 ne cdo ore te dites dhe te nates.

• Me leter ne adresen: Rruga «Qemal Stafa» Nr.331, Tirane, Shqiperi. • Me e-mail gazetaintervista@gmail.com • Ata qe deshirojne t’i botojne letrat e tyre me perparesi, duhet te bejne nje pagese prej 500 lekesh. Pagesat mund te behen prane zyrave te PTT me adresen e gazetes, ose degeve te bankave ne numrin e llogarise 3372 BKT 1 Tirane. Ne Greqi pagesa prej 4 Eurosh duhet bere ne ne te gjitha agjencite e bankes Alpha Bank ne cdo qytet apo lokalitet te Greqise, me numer llogarie 112-002101298758. Mos harroni qe nje kopje te mandatarketimit te parave ta dergoni bashke me kerkesen...

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.