Dëshirat e 2017-ës sipas shenjave

Intervista - - HOROSKOPI -

të ri mund të jetë e gjatë dhe mesa duket të gjithë duket se kanë një të tillë në ditët tona. Ajo mund të përfshijë gjithçka, që nga tek hedhja me parashutë. Këto shembuj janë pak ekstreme, por në realitet të gjithë marrim zotime kur se sa prej tyre mbajmë. Ja - Mundësitë janë pa fund!

Dashi Dashit i pëlqejnë aktivitetet e fuqishme dhe nuk mund të rrijë pa lëvizur për një kohë të gjatë. Ata janë një burim i vërtetë energjie, kështu që, ku ka aktivitet më të mirë për ta se hedhja me parashutë. Atyre do t’u pëlqejë adrenalina që do t’u çlirohet në gjak dhe me siguri do të duan të hidhen përsëri pasi të kenë prekur tokën. Shtojeni pra hedhjen me parashutë në listën tuaj të zotimeve. Demi Demat janë të njohur për dashurinë e tyre për muzikën, kështu që ne kemi dy mundësi për miqtë tanë Dema. E para është të blejnë bileta për një koncert, apo festival ku merr pjesë grupi i tyre i preferuar. E dyta Pse të mos merrni disa mësime kënge, ose të mësoni të luani një instrument? Binjakët Binjakë, “Parlez-vous français?”. Binjakët janë një shenjë ajri dhe këto shenja në përgjithësi interesohen për gjëra intelektuale, si mësimi i një gjuhe të huaj. Mësimi i saj me si Gaforrja Gaforret janë shpirtra të brishtë dhe shpesh preken kur shohin ndonjë eveniment të trishtuar nëpër botë. Për këtë arësye, mendojmë se të qenit vullnetarë me punë humanitare, në një vend në vështirësi, do të ishte një eksperiencë aq e mirë për ju. Të qenit vullnetar jashtë vendit i përshtatet shumë më tepër karakterit tuaj sesa hedhja me parashutë. Luani Luanit i pëlqejnë gjërat e shtrenjta dhe ekzotike, kështu që një vajtje në një qytet me kazino (si Las vegas, apo Montekarlo) do të bënte patjetër pjesë në listën e dëshirave për këtë vit. Luani do të ndjehej në këtë qytet si në vendin e vet dhe do të kalonte aty fundjavën më të bukur të jetës së tij. Virgjëresha Virgjëreshës i pëlqen natyra dhe kafshët, kështu që ekuacioni është i th dëshirë për aventurë = Safari! Virgjëresha, sigurohuni ta shtoni safarin në listën tuaj të sivjetshme për të kombinuar të gjithë pasionet dhe interesat tuaja në një udhëtim të paharrueshëm. Filloni ta organizoni që tani këtë udhëtim!

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.