Si mund të komunikoni me ne?

Intervista - - POSTA -

Përshëndetje, unë jam një zonjë që interesohem për kunatën time. Ajo është dhe para disa vitesh ka qenë pak kohë e fejuar e i fejuari i vdiq në një aksident e kjo shpëtoi por ngeli me një difekt të vogël në këmb që nuk bie fare në sy. Kërkojmë një njeri të përshtatshëm për të. Duam që zotëria të jetoj jashtë shtetit dhe ska problem nëse ka një fëmijë, mjafton të jetë mirë nga gjendja ekonomike dhe të jetë nga mosha 45 është numri i telefo merrni kot.

Përshëndetje, jam një zonjë ë lidhem me një zotëri të ve me banim jashtë shtetit.

Përshëndetje, jam Arjana, jemi çift dhe duam lidhje me një çift tjetër intelektualësh për qejf. Për më tepër informacion

Përshëndetje, jam Ornela 24 vjeç nga Tirana, aktualisht po mbaroj fakultetin e dytë. Kam trup super të bukur dhe jam shumë simpatike. Kërkoj një mashkull që të jetë në gjendje ekonomikisht shumë të mirë duke patur parasysh që po mbaroj të dytin universitet dhe s’gjej punë e përveç kësaj kam mamanë shumë sëmurë. Mosha e jetë shumë i pastër. Kontakti im është: ornelazeneli92@gmail. com. Faleminderit

Përshëndetje, jam një femër simpatike, e divorcuar dhe me banim në Tiranë. Dua të lidhem për martesë me një mashkull serioz, të sinqertë, simpatik, i pasur nga shpirti dhe nga gjendja ekonomike. Me respekt Atlanta

Përshëndetje, jam Meri nga Tirana. Jam beqare, e punësuar, simpatike, elegante, sytë i kam ngjyrë të kaltër, jam puntore dhe me familje të rregullt. Jam e interesuar për një zotëri të mo të jetë i divorcuar. I interesuari të lër numrin e tij në gazetë dhe të dhënat.

vjeç nga Vora, jam pa fëmijë, me moral dhe karakter të lartë dhe ekonomi të mirë, të mbajtur dhe pa problem. Kam bukuri fizike dhe shpirtërore. Dua një lidhje serioze vetëm me ata persona që kanë një shkollë të lartë dhe që janë në moshën time. Faleminderit.

Përshëndetje, jam një zonjë 42 vjeçe. Dua të njihem me një dhe të banoj në Itali, në Lacio. Kush është i interesuar të lër numrin në gazetë.

Përshëndetje, jam një zonjë - tohem me një person të moshës sime që të jetë pa probleme si unë. Unë jam pensioniste, me dy diploma. Profesioni im është mjeksi. Kush është i interesuar të lër numrin në gazetë. Faleminderit.

Përshëndetje, jam një vajzë - qare dhe dua të njihem me një person për të krijuar familje. I interesuari të jetë larg veseve të këqija dhe të lër numrin në gazetë.

Përshëndetje, jam Etla. I përgjigjem zotërisë me numër serioze sepse dhe unë jam femër serioze. Merr numrin në redaksin e gazetës Intervista ose përgjigju. Faleminderit!

Përshëndetje, jam Monika nuk ka shkuar mirë ndaj dhe unë jam në kërkim të një lidhjeje sekrete me një zotëri të mirë që ta kem afër gjithmonë dhe të më kuptoj se sa vuaj. Kush është i interesuar të më marr në numrin tim

vjeçe. Jam e interesuar për lidhje serioze me një person që nuk ka vese sepse dhe unë s’kam asnjë ves. Kush ka dëshirë të lër numrin në gazetë.

Përshëndetje, dua të njihem - ti.

Përshëndetje, Duke ju uruar mbremje të këndshme po vendos të shkruaj.

Quhem Klaudia 21 vjec, aktualisht studente ne Bache punoj ne nje kompani private .

Arsyeja thjesht nuk kam kohe te shpenzoj me djemte moshatar qe lidhen per te kaluar kohen. Rrjedhimisht dua dike serioz. Preferoj ato qe jetojne

Pershendetje jam nje vajze - menta gr.. gje qe me lehteson levizjen dhe qendrimin e lire brenda vendeve te BE.kerkoj te njof nje cun per lidhje serioze .kerkoj te njof nje person qe te jete i sjellShem,serioz, larg veseve dhe te stabilizuar ekonomikesht sikurse jam dhe vete. Do te preferoja te njihja dike qe jeton jashte shqiperise por jo ne greqi.kush eshte I interesuar tme lej numer tel per komunikim ne viber.

Unë jam Tefta nga Kruja, simpatike, pa probleme, e mbajtur dhe me arsim të mesëm. Ekonominë e kam të mirë. Jam familjare dhe shumë e rregullt në çdo drejtim. Në qytetin ku unë banoj kam dhe shtëpinë time. Pretendoj një lidhje serioze me një person cilësor që ti përshtatet mesazhit tim. Të jetë i arsimuar dhe ti përkasë moshës im i telefonit për ata që janë të

Më quajnë Fisnike, banoj në Tiranë. Kam cilësi shumë të mira që i duhen një femre. Nuk kam njeri në ngarkim. Kërkoj një njeri që i përshtatet mesazhit tim. Të jetë katolik ose ortodoks është i interesuar të lër numrin në gazetë. Me respekt Fisnikja

vjeçe, dua të njoh një djalë që jeton në Angli, deri në moshën cdo vesi te keq per lidhje serioze. Të interesuarit qe duan lidhje serioze te lene nr. e cel. ne gazete vetem per seriozisht. Faleminderit.

I përgjigjem Fatit nëse je i interesuar për një femër myslimane për lidhje serioze martesore. Unë kërkoj një familje të sinqertë, besnike, jam myslimane, jam e arsimuar, kam nivel të lartë dhe edukatë familjare. Ju mirëpres të më shkruani në gazetë. Faleminderit.

Lorela e kulturuar, simpatike dhe inteligjente. Kërkoj një djalë të jetë i edukuar, serioz, simpa jashtë ose në Tiranë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit.

Përshëndetje jam një vajzë për arsye pretendimesh. Jam vajzë e rregullt e sinqertë, e vleresoj shumë familjen, por s’po gjej njeri që të më përshtatet, pasi nuk është e lehtë të vendosesh për gjithë jetën. Kërkoj një djalë për lidhje serioze, të jetë larg çdo vesi të keq, të dijë të respektojë familjen, të jetë i paraqitshëm, vjeç, do doja të jetonte në Tiranë edhe po të jetë i divorcuar apo i ve s’ka problem. Por të mos ketë patur fëmijë, dhe pa probleme. Të interesuarit të prezantohen në gazetë dhe të lënë numër telefoni. Faleminderit.

Dua të njoh një zotëri që të më ndihmojë nga gjëndja ekonomike, ose të më gjeje ndonjë punë. Unë jam 55 vjeçe dhe jetoj vetëm. Nëqoftëse dikush është i interesuar të lërë numër telefoni.

vjeçe kërkoj një person serioz. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

qytetare nga Shkodra, me vlera si në paraqitje dhe në karakter, jam e interesuar vetëm për njoh me punë dhe ekonomi të mirë dhe larg veseve të këqija, i paraqitshëm me gjatësi, tip sportiv, pa njeri në ngarkim, një njeri që i përkushtohet familjes dhe të bëjë gjithçka për një grua, pra një njeri serioz dhe vetëm për të krijuar familje të shëndoshë. Të jetë me origjinë nga Durrësi, Tirana, Shkodra ose edhe në Usa, Francë. Larg mashtruesit, të divorcuarit, aventurierët. Kush është i interesuar vetem, të lërë vetëm adrese emaili për komunikim, jo numër telefoni. Faleminderit.

arsim të lartë, me cilesi të mira e karakter. Do doja të njihja një cilësi të mira dhe me ekonomi të mirë. I interesuari të lërë numër telefoni në gazetë.

Përshëndetje jam nje zonjë nga Fieri, emri im është Roza Jeta për mua është e vështirë kur ai që ke në krah nuk të mbështet po vetëm luan kumar. E keqja të bën të kërkosh më të mirën sidomos kur ke femijë. Do doja dike të më respektojë, të më ndihmojë nga ana finaciare dhe të kemi nje lidhje të mirë të kuptueshme e afatgjatë. Pres përgjigje në gazetë nga të interesuarit. Faleminderit per mirëkuptimin.

• Me mesazhe sms ne numrin celular 0693430733 ne cdo ore te dites dhe te nates.

• Me leter ne adresen: Rruga «Qemal Stafa» Nr.331, Tirane, Shqiperi. • Me e-mail gazetaintervista@gmail.com • Ata qe deshirojne t’i botojne letrat e tyre me perparesi, duhet te bejne nje pagese prej 500 lekesh. Pagesat mund te behen prane zyrave te PTT me adresen e gazetes, ose degeve te bankave ne numrin e llogarise 3372 BKT 1 Tirane. Ne Greqi pagesa prej 4 Eurosh duhet bere ne ne te gjitha agjencite e bankes Alpha Bank ne cdo qytet apo lokalitet te Greqise, me numer llogarie 112-002101298758. Mos harroni qe nje kopje te mandatarketimit te parave ta dergoni bashke me kerkesen...

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.