Si të zgjedhësh një dhuratë në bazë të shenjës

Intervista - - HOROSKOPI -

Dashi të rishihni pozicionet tuaja për disa qendrime që mbani. Për veten dhe nuk e kuptoni se kështu i vini disa njerëz kundësh jush. Ose ju zemëroheni duke pasur frikë nga reagimet tuaja. Ju doni gjëra të vërteta dhe jeni gati të bëni çfarë nevojitet dhe të ndërroni qëndrim. Vazhdoni në këtë drejtim. Demi Ju shpenzoni shumë dhe nuk i rezistoni asnjë tundimi. Mërkuri dhe Marsi në sekto fustane, bizhuteri... Ju keni dëshirë të zbukuroheni për partnerin/en, por edhe për veten. Një shoku/shoqja juaj i - çfarë mendoni për partnerin/ momentin, mos u mërzisni, do të rikthehet, pasi ju i keni thënë shumë... Binjakët dinamizëm këtë javë. Këtë jua ofrojnë në një pjatë të argjendtë shenjë. Ju ngriheni në mëngjes - bëni disa pyetje vetes për personin që doni të takoni. Duhet të jetë më shumë i bukur nga moshë, apo pak më i pjekur? Nëse jeni në çift do të bëni një jetë dinamike së bashku, projektet e përbashkëta nuk ju mungojnë... Gaforrja Afërdita nuk është e favorshme për ju këtë javë. Mos për më vonë, sepse rrezikoni të Gjithashtu evitoni diskutimet - dyshimi. Ju i bëni vetes pyetje edhe për detaje të jetës së përditshme. Për fat të mirë që gjërat në punë shkojnë mirë, megjithëse jeni të ngarkuar. Luani Jupiteri është ende pozitiv, gjë e mirë kjo për jetën tuaj. Do të keni momente të bukura me ata që i doni dhe ju duan, do të bëni miq të rinj dhe entuziastë që do t’ju hapin horizonte të reja. Jeni të aftë të merrni nga jeta gjërat e mira. Do të tregoheni mendjehapur, një nga - - terit, kështu do të besoni në një të ardhme më të mirë që do të vijë së shpejti. Duket se keni të drejtë. Në dashuri ju mbështesni partnerin/en që nuk shkon aq mirë sa ju... Virgjëresha se çfarë prisni nga jeta. Ky nuk të kuptuar se çfarë mund të bëni në një të ardhme të afërme të zbaviteni ndërkohë. Ndajini idetë tuaja me shokët/shoqet e ngushtë, kjo do t’ju ndihmojnë Një shok/shoqe do të afrohet me ju, mesa duket ai/ajo ka në - Peshorja Neptuni në shenjë ju shtyn - ndërmerrni në sy rreziqe që nuk i keni konsideruar më shprehni atë që shpresoni dhe prisni nga partneri/ja, ai/ajo do ta kuptojë se çfarë dëshironi, pasi do të tregoheni të sinqertë. Ju e mbështesni atë në kar të ketë sukses, për t’u ndjerë mirë. Kushtojini pak kohë edhe shoqërisë. Akrepi keni ju shtyjnë të kërkoni mëny - ciare për dy vjet, pra do të ndër - jetese më të kënaqshme dhe më të rehatshme. Jeni gjithmonë gati për të bërë përpjekje për këtë dhe për të punuar shumë. Në fakt, përtacia nuk bën pjesë në defektet tuaja. Në fushën - je që nuk ju angazhon shumë, momentin. Këtë javë mund të keni disa tensione në çift. Ju do të por edhe të bëni projekte perso por doni edhe pavarësinë tuaj. Mos u ankoni nëse tjetri/a duan të rrinë me ju, mësoni të dozoni momentet që i jepni shoqërisë. qëndruar vetëm, edhe për të natyrën tuaj, por është e nevojshme. Disa prej jush mund të vendosin të bëjnë diçka të re në jetë. Bricjapi harmoni, kjo ju jep një vizion një psikoterapi vetes do të kuptoni ndikimin e prindërve, ose të edukimit tuaj në zgjedhjet që bëni sot. Tani ka ardhur t’i jo? Guxoni të merrni në dorë jetën tuaj dhe të bëni zgjedhjet Ujori këtë javë, një ritëm jete i shpe në horizont, ju do të ndjeheni të kënaqur nga gjithçka që ju - ditshme. Në dashuri ju e shtyni tjetrin/ën të marrë një qëndrim për gjërat që kanë rëndësi për të. Nëse jeni vetëm, zemra juaj krejtësisht të kundërt nga pakëz. Peshqit Neptuni ju bën konfuzë, ju vraponi nga të katër anët dhe jeni të çorganizuar. Merre kohë. Paguani faturat që keni - mjekësore që duhet të bëni rre zbavitëse, po do t’ju bëjnë të - me partnerin/en. Megjithatë, mos i kërkoni të jetë dikush krejt tjetër...

Të gjesh dhuratën ideale për dikë është gjithmonë e vështirë. Festa, përvjetorë, Krishtlindje… nuk ofrojmë të njëjtën dhuratë në çdo rast. Po sikur, për të bërë zgjedhjen e duhur, të bazoheni tek yjet? Ideja e mirë mund të bjerë nga qielli… Për të gjetur dhuratën ideale lexoni artikullin tonë dhe zbuloni shenjë për shenjë idetë më të mira për dhuratat e duhura që i korrespondojnë personalitetit yjor të atij apo asaj të cilit doni t’i bëni qejfin.

Dashit i pë ë surprizat. Të ë këtë shenjë janë supatrembur dhe pasionantë ë për ta do t’ju propozonim një buqetë ë egra, ose një unazë argjendi, me kusht që të dini madhësinë e gishtit të personit, të

Demit i pë ësia. Evitoni pra këpucët me temina të modës së fundit dhe zgjidhni me mirë një ëse miku/ esha juaj është ës/ e ofrojini një shishe me verë të mirë, një ëmbë ë, çaj, ose ndonjë enë kuzhine.

Për Binjakët, të joshur nga festat dhe zbavitjet, zgjidhni një ë ëra shoqë

ës dhe ëndërrimtarë do të kënaqeshin me një pikturë të bukur, një kuti me bonbone, ose një

Nëse nuk dini çfarë t’i ofroni një Luani, dijeni që atyre u pë ë ë karficë e bukur, një ë, ose një abazhur i bukur, për të zbukuruar shtëpinë e tyre nga brenda.

Personat e shenjës së Virgjëreshës janë njerëz me ë, të ëve u pë atyre një ëtimi, erëza aromatike, një orë të bukur, ose një parfum.

Per Peshoret ne ju kë ë të zgjidhni një dhuratë romantike të ndë - ni një roman, gota shampanje, jastëkë ëra shoqërie, etj.

Akrepët do të joshën nga erëzat, qirinjtë aromatikë, një kuti me ç ë zeza… gjithçka që mund të fusë pak fantazi në jetën e përditshme.

Pë ët, amatorë të udhëtimeve, nuk ka dhuratë më të mirë se një ë ditar kujtimesh, një ëkë…

Bricjapët e duan thjeshtësinë dhe do të ishin të kënaqur po të merrnin dhuratë një objekte zyre, ose zbukurime për të ëra shoqërore, etj.

Ujorët janë të paparashikueshëm dhe u pë - sia. Ofrojini atyre një ë bokse për kompjuterin, një kamera, gaxhete interesante dhe bizhuteri për gratë.

Peshqve u pë ër ta zgjidhni vajra për banjon, një roman, një vazo me ë parfumuar.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.