Përdorime të tjera

Living - - SHTËPI -

Përzieni një lugë gjelle vaj kokosi me disa pika vaj mente, rozmarine dhe tea tree oil për të larguar mushkonjat dhe bletët.

Hiqni lehtësisht çamçakëzin nga flokët apo mobiliet duke përdorur vaj kokosi.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.