Maskë me mjaltë dhe kos,

Living - - SHËNDET & MIRËQENIE -

për efekt antirrudhë dhe shkëlqim të lëkurës

50 ml mjaltë

50 ml kos natyral i trashë (i kulluar)

4-5 pika lëng limoni

4-5 pika vaj bajame, jojobe ose kokosi

Përziejini të gjithë përbërësit bashkë dhe pastaj aplikojeni në fytyrë. lëreni të veprojë për 15-20 minuta dhe shpëlajeni me ujë të vakët.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.