Maskë me avokado dhe vitaminë e,

Living - - SHËNDET & MIRËQENIE -

hidratuese dhe tonifikuese

1 kapsulë vitaminë e

1/2 avokado

2 lugë çaji me mjaltë

4-5 pika limon

Hapni kapsulën e vitaminës e dhe përziejeni me përbërësit e tjerë duke përftuar një maskë kremoze. aplikojeni në fytyrë dhe në qafë për 10-15 minuta. më pas, shpëlajeni me ujë të vakët.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.