Zgjohuni me energji

Living - - PRANVERË 2017 -

K eni dëshirë të nisni ditën të mbushur me energji? Zgjohuni me Chance Eau Vive dhe nënshtrojuni ritualit të mëngjesit që ju mbush me ndjenja pozitive. Fillojeni ditën me energji, me një xhel larës dushi dhe më pas me qumështin hidratues- dy produkte që ju dhurojnë vitalitet dhe një aromë të përzier të grejpfrutit me jaseminin dhe irisin.

Chance Eau Vive xhel dushi

Një xhel i freskët dhe gjallërues që pastron butësisht lëkurën dhe ju dhuron një aromë delikate. Hydra Beauty Chanel Chance Eau Vive qumësht hidratues

Një locion i freskët, i cili zbut dhe hidraton lëkurën. krem hidratues

Një krem hidratues me mikrokokrriza të kamelias. Aplikimi i saj i dhuron fytyrës jo vetëm hidratim të përkryer, por edhe rezistencë ndaj stresit të ambientit dhe fortësi. Coco Mademoiselle parfum Sublimage Coco velvet

Ai mbron dhe ushqen lëkurën duke ju dhuruar sensualitet dhe feminitet. Depërton menjëherë në lëkurë duke e lënë atë të butë dhe me një aromë delikate. krem për sytë vaj trupi

Sytë shprehin çdo emocion. Një shikim i thjeshtë mund të magjepsë, të robërojë dhe të joshë. Aplikimi i kremit zhduk shenjat e lodhjes, shqetësimit apo rrudhave.

Një aromë sensuale dhe e rafinuar, Coco është e mbushur me guxim dhe elegancë. Një aromë orientale që ju siguron një personalitet të fortë, por çuditërisht të freskët, ajo kultivon shpirtin e një gruaje të lirë dhe të pavarur. Një përzierje midis luleve të portokallit, trëndafilit dhe jaseminit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.