03

Living - - IDE SEZONI -

Krem nate për rigjenerimin e lëkurës. Aplikohet në darkë, që lëkura e ekspozuar në diell gjatë ditës, të ketë mundësi të rigjenerohet. Rekomandojmë:

Gosh Good Night Cream 50 ml

- Krem për fytyrën nga koleksioni i GOSH Copenhagen, hidratues dhe rigjenerues. I përbërë nga vitaminat C dhe E, të cilat përmirësojnë qëndrueshmërinë, elasticitetin e lëkurës dhe e mbrojnë atë nga rrudhat. Rekomandohet të përdoret çdo natë, pasi ta keni pastruar fytyrën dhe qafën nga makijazhi. Ai nuk ka konservues dhe as parfum.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.