KORFF SUN SECRET XHEL TRUPI PAS DIELLIT 200 ml

Living - - IDE SEZONI -

Xhel transparent i freskët, që përthithet lehtësisht, i pasur me veti hidratuese, ndihmon në rregullimin e sasisë së lagështisë së lëkurës, për të qenë në kushte optimale pas ekspozimit në diell. Falë Aloe Verës dhe Pantenolit, ka një efekt qetësues dhe zbutës.

PËRDORIMI: Aplikojeni në lëkurë të pastruar, mundësisht në të gjithë trupin, për t’i dhënë asaj një ndjesi freskie dhe mirëqenieje.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.