KORFF WHITE SILK KREM-SPF 30 50ML

Living - - IDE SEZONI -

Kremi i ditës trajtues dhe uniformizues kundër rrudhave dhe njollave kafe me faktor mbrojtës 30, është i pasur me elementë zbardhues që trajton këto njolla. Veç veprimit depigmentues, ky krem ka njëkohësisht efekt antirrudhë dhe hidratues, duke e bërë atë një paketë të plotë përkujdesjeje për lëkurën.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.