Gjithçka që dua për festa

Të kalosh festat e fundvitit e rrethuar nga stili dhe sharmi është dëshira e çdo femre. Mjafton të shfaqet një pako me produktet e dëshiruara kozmetike dhe gjithçka kthehet në festë. Në fund të ditës, produktet kozmetike janë gjithçka që duam ne femrat pë

Living - - DIMËR 2018 -

KREM PUDËR CHANEL:

një bazë e shkëlqyer që i dhuron lëkurës ndriçim të jashtëzakonshëm dhe mbulim. Përshtatet me ngjyrën e lëkurës duke e hidratuar, duke e lënë të butë dhe i siguron një pamje të përsosur. Rekomandojmë: krem pudër Chanel Les beiges.

TON SYSH:

përdorni tonet me nuanca të çelura, për një shikim tërheqës. Koleksioni i toneve të syve Palette 5 ombres nga Chanel i inkurajon femrat të shprehin veten. Rekomandojmë: Palette 5 ombres Chanel.

PENEL SYSH:

aplikimi i penelit bën që shikimi juaj të jetë më i mprehtë. Rekomandojmë: Signature eyeliner Chanel.

BUZËKUQ CHANEL:

ai ju dhuron hijeshi dhe i mban buzët tuaja të buta. Nuk ka shkëlqim dhe n uk thahet në buzë. Rekomandojmë: Rouge Allure Velvet N°3 Chanel.

SHKËLQYES PËR BUZËT CHANEL:

ju siguron buzë perfekte me shkëlqim. Rekomandojmë: Rouge Coco Gloss N° 784 Romance Chanel. Një femër, sado e zënë të jetë, duhet t’i kushtojë gjithmonë rëndësi duarve. Rekomandojmë: Manikyr Chanel.

Kur flasim për stil dhe ngjyra të bukura, manikyri është pikë referimi. Rekomandojmë: Le Vernis Neon N°604 Scenario Chanel.

PARFUM GABRIELLE CHANEL:

ky parfum u krijua në nder të Coco Chanel. Ai është bazuar në një buqetë me katër lule të bardha. Ka një aromë unike për shpirtrat rebelë, të apasionuar dhe ju bën të ndiheni të pranishëm. Ai është lloji i parfumit që mund të përdoret në çdo rast.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.