MIJË LEKË

Panorama (Albania) - - AKTUALITET -

të rinj janë vjedhur mesditën e së martës në apartamentin ku banon nëna dhe vëllai i ministrit Damian Gjiknuri, ku gjithashtu janë vjedhur edhe disa bizhuteri.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.