ÇAKO MBLEDH URGJENT VARTËSIT

Panorama (Albania) - - AKTUALITET -

Pas atentatit me dy të vrarë në qendër të Lushnjës, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako, ka mbledhur urgjentisht drejtuesit e Policisë. Mësohet se Çako ishte në Lushnjë dhe ka mbledhur strukturat lidhur me ngjarjen në fjalë, nga ku janë analizuar të dhëna që mund të çojnë më pas në identifikimin dhe kapjen e autorëve. Gjithashtu drejt vendit të ngjarjes mësohet se janë çuar forca speciale për krehjen e zonës.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.