NJOFTIMI I POLICISE

Panorama (Albania) - - AKTUALITET -

Policia tha dje se rreth orës 13: 00 kanë marrë njoftim se në rrugën “Muhamet Deliu” një shtetas ka plagosur me thikë dy shtetas të tjerë. “Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e Policisë dhe ambulanca, ku nga verifikimet paraprake rezulton se shtetasi B. K., 19 vjeç, ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen, H. A. e Sh. A., 70 dhe 80 vjeç. Autori është ndaluar dhe është shoqëruar në ambientet e policisë”, tha Policia.

Pallati ku ndodhi ngjarja

Vendi ku u arrestua i dyshuari

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.