BEKIM BALAJ

Panorama (Albania) - - SPORT -

Në Rusi, Bekim Balaj është rikthyer që të jetë i gatshëm për skuadrën e tij. Pas dëmtimit të rëndë që kaloi në gju, shqiptari ka gjetur forca dhe është rikthyer i gatshëm për Akhmat Groznin. Dje ka barazuar 1- 1 kundër Anzhit, ndërkohë që bomberi shkodran është rikthyer në pankinë pas një mungesë të konsiderueshme.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.