Dikur bënte gjëra çuditshme në Polici, ja si duket sot Krenar Ahmetaj

Panorama (Albania) - - SUPLEMENT -

Ka disa vite tashmë që nuk ka protagonizëm në jetën publike, por deri në vitin 2013, Krenar Ahmetaj, pjesë e strukturave më të larta të Policisë së Shtetit, bënte shumë të flitej për të. Dy janë momentet më interesante, njëra kur u përplas më eskortën e ish- Kryeministrit Berisha sepse ishte i dehur, në vitin 2009 dhe po atë vit, kur u lidh me zinxhirë dhe u fut poshtë kamionit, që kishte pajisjet me të cilat do zhvillonte mitingun Partia Socialiste, asokohe në opozitë. Pak ditë më parë paparazzi ynë e ka kapur diku në rrugët e Tiranës, me biçikletë dhe me tuta, teksa bisedonte me ish- ministrin e Brendshëm Spartak Poçi dhe një tjetër.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.