BASTET

Panorama (Albania) - - SPORT -

Duke parë situatën, në të cilën ndodhen të dyja skuadrat për shkak të dëmtimeve dhe organikës, Juventusi është pa dyshim favorit për ta fituar duelin e sotëm kundër Milanit. Një triumf i bardhezinjve në "San Siro" kuotohet me koeficientin 1.7, ndërsa barazimi në këtë ndeshje ka koeficientin 3.8. Fitorja e Milanit është deri diku e pamundur për kompanitë e basteve, pasi kuotohet me koeficientin 5. Por, gjuha e basteve nuk tregon gjithmonë të vërtetën...

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.