Berisha titullar

Panorama Sport (Albania) - - ELIMINATORET -

Etrit Berisha do të jetë portieri titullar në ndeshjen ndaj Lihtenshtjenit. Pas dy takimeve të nisura nga minuta e parë kundër Italisë dhe Izraelit, Thomas Strakosha do të ulet në stol në ndeshjen që përkon me debutimin e trajnerit Kristian Panuçi. Ky i fundit i ka besuar eksperiencës më të madhe që ka portieri i Atalantës, edhe pse ai i Lacios po kalon një moment të shkëlqyer në kampionatin italian.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.