Ekipi sot në fushë

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Pas tri ditëve pushim, Flamurtari rikthehet sot në fushën stërvitore. Pasi ka përmbyllur me sukses një muaj fazë përgatitore në Maqedoni dhe Greqi, vlonjatët rinisin stërvitjet në Vlorë. Janë parashikuar dy seanca, teksa paradite ekipi do të përqendrohet në përgatitjet fizike, ndërsa në pasdite do të ketë taktikë. Në ditët në vijim pritet që të ulet ngarkesa në një seancë stërvitore në ditë, për t'iu përgjigjur sa më mirë nisjes së kampionatit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.