'( orë kohë për &ë hua)&

Panorama Sport (Albania) - - FUTBOLL -

Tirana ka vetëm AB orë kohë për afrimin e të huajve. Rregulli për transferimin e lojtarëve ndërkombëtarë është i prerë, ndaj mbrëmjen e 1 shtatorit klubi duhet që të mbyllë marrëveshjet dhe rrjedhimisht t'i federojë ato. Mësohet se në planet e bardhebluve janë 3 afrikanë, një sulmues dhe dy mesfushorë. Emrat mbahen "mister", megjithatë dita e sotme dhe ajo e nesërmja do të jenë përcaktuese.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.