'snjë (end bosh në ")ernabeu"

Panorama Sport (Albania) - - FUTBOLL -

Spanjë-Italia do të jetë ndeshje që të gjithë do të presin me shumë emocion, por edhe tepër ankth, pasi vendoset vendi i parë në Grupin G. Për këtë duel, i cili do të luhet në stadiumin "Santiago Bernabeu", audienca është maksimale, pasi 80 mijë biletat e hedhura në treg janë shitur të gjitha brenda pak orësh dhe atmosfera në Madrid pritet të jetë e zjarrtë, më 2 shtator, ora 20:45.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.