+uso

Panorama Sport (Albania) - - FUTBOLL -

Forma që po kalon me Milanin, duke qenë një titullar i padiskutueshëm në skuadrën e Montelës, i ka hapur dyert edhe në kombëtaren spanjolle Susos. "Të jem në përfaqësuese është një vlerësim dhe një ëndërr për mua", tha sulmuesi.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.