'peli i Na.os: Mos e (ërshëlleni

Panorama Sport (Albania) - - FUTBOLL -

Edhe mbrojtësi i Realit, Naço Fernandez, u ka bërë thirrje tifozëve në "Bernabeu" që të mos e vërshëllejnë katalanasin Pike, me të cilin kanë një llogari të hapur, gjatë kualifikueses kundër Italisë mbrëmjen e së shtunës: "Në ndeshjet e fundit të kombëtares kemi dëgjuar disa vërshëllima. Por unë jam me Pikenë.Ai është një lojtar shumë i rëndësishëm i skuadrës dhe ka dhënë gjithnjë maksimumin".

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.