MË PAK AKTIVI

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Festim Miraka ishte lojtari më i dobët në sfidën e djeshme. Një gabim amatoresk në fund të takimit i kushton humbjen Luftëtarit. Lamçja stonon në pjesën e parë dhe zëvendësohet me startin e së dytës. Edhe Rroca ku shpresohej shumë, shpërdoron disa raste dhe vonohet në pasime, duke bërë që sulmi i vendësve të humbasë rrezikshmërinë. Nunez vazhdon të mos bindë në sulm dhe u zëvendësua sërish në sfidën e djeshme.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.