MË I MIRI

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Edhe pse nuk ka arritur të shënojë, Soue ka treguar një formë të mirë në ndeshjen e djeshme, duke shërbyer për shokët e skuadrës dhe fituar çdo duel me mbrojtësit kundërshtarë. Gjithashtu, paraqitje të mirë ka bërë edhe Lilaj në mesfushë e portieri Shehi që priti një 11-metërsh. Te skuadra e Laçit spikati Lushkja që u aktivizua në pjesën e dytë dhe arriti të vinte jo pak në vështirësi mbrojtjen vendase.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.