7

FUTBOLLISTË

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

afroi Vllaznia gjatë merkatos së verës. Skuadra shkodrane nënshkroi me emra të njohur në kampionatin shqiptar dhe elementë që kanë eksperiencë në futbollin vendës.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.