Gentian Stojku

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA E PARË -

Trajneri i Erzenit, Gentian Stojku u shpreh: "Na vuri në vështirësi goli i Vorës. Madje, lojtarët e patën të vështirë të futeshin në lojën tonë dhe të zbatonin udhëzimet. Gjithsesi, ia dolëm që të merrnim fitoren. Shfrytëzuam më së miri rastet e krijuara. Skuadra e ka qëllimin e saj të jetë në elitë dhe për këtë po punojmë dhe po ecim mirë. Unë i frikësohem vetëm ndeshjes së radhës. Nëse ia dalim me sukses çdo ndeshje, edhe objektivi do të realizohet".

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.