MINO RAIOLA

Panorama Sport (Albania) - - ITALI -

Agjenti Mino Raiola, ka folur për dy lojtarët e tij më të rëndësishëm, Pol Pogba dhe Zlatan Ibrahimoviç. Ai i hap dyert një transferimi të mundshëm të suedezit në Milano, ndërsa për francezin thotë se e ka Torinon në zemër. "Kemi raporte të mira me drejtuesit aktualë të Milanit. Gjithçka mund të ndodhë. Pogba? Ai e ka në zemër Torinon, por në këto momente është duke bërë paqe me Murinjon dhe ndihet shumë mirë në Mançester", ka thënë para ndeshjes.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.