E moshuar u

Shekulli - - RADAR} -

gjet e vdekur të mërkurën në mesditë në lumin e Lanës, pranë Unazës së Re në Tiranë. Kufoma u vu re nga banorët e zonës, të cilët më pas njoftuan policinë. Trupi i përkiste një të moshuare të identifikuar si Bozhana B., 86 vjeçe. E moshuara kishte dalë nga shtëpia në orën 04:00 të mëngjesit, dhe që nga ai moment kishte humbur kontaktet me familjarët. Policia po heton për shkaqet e vdekjes së saj.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.