21-vjeçare

Shekulli - - RADAR} -

u arrestua dje nga policia e Tiranës, pasi i kishte grabitur portofolin një shtetaseje. Florinda B., 21 vjeç, banuese në Tiranë, u vu në pranga pasi vodhi portofolin me 40.000 lekë të shtetases me iniciale D.G., 26 vjeç. 21-vjeçarja u kap në flagrancë menjëherë në rrugën “Sami Frashëri”, pasi u vu re nga kalimtarët dhe nga vetë e grabitura.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.