Tre mosketierët

Shekulli - - JETË} -

Cana, Hysaj e Berisha janë renditur mes 100 yjeve të Euro 2016. Është UEFA që ka bërë këtë vlerësim. Mes 100 futbollistëve, të cilët pritet të spikatin në Kampionatit Europian janë edhe tre shqiptarë. Bëhet fjalë për kapitenin e kombëtares, Lorik Cana, portieri i Lacios, Etrit Berisha dhe Elseid Hysaj, mbrojtësi i Napolit i përzgjedhur më i miri.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.